Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2017
    Miasto
    Inowrocław
    Posty
    16

    Domyślnie

    Chińskie dzieło na stronie ma dobrą cenę, ale czy poza ceną można liczyć na dobry efekt końcowy czy można się rozczarować?

  2. #22

    Domyślnie

    Tak dla porządku. Chcesz robić reportaż, imprezy, czyli myślisz w przyszłości o ślubach, komercyjnie, tak? I chcesz zacząć z d7100 i chińskimi szkłami za 300-400 zł?
    Co do Twojego pytania, znam kolegę, który mocno rozczarował się Y50 na bezlusterkowcu, są koledzy, którzy chwalą to szkło, choćby w tym wątku. Ja przy ograniczonych finansach raczej bym nie eksperymentował.
    Do zastosowań komercyjnych yongnuo to już by była spora odwaga, moim zdaniem.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    (...)
    Do zastosowań komercyjnych yongnuo to już by była spora odwaga, moim zdaniem.
    W sumie to samo można powiedzieć o każdym zestawie z tego przedziału cenowego. Ostatecznie to za mało na 2 puszki, zestaw szkieł, kart, lamp i akumulatorów do wszystkiego. Ale może racja, też jednak chyba bałbym się polegać w pierwszej kolejności na nowości z Chin. Natomiast gdybym miał wcielić się w skórę autorki, to ze wszystkiego co padło, wybrałbym zestaw z tematu, bo w praktyce po prostu robi robotę. Chociaż ja do 700+35 biorę jeszcze zapas i inne szkła, różne w zależności od sytuacji. Pewnie skończy się standardowo, czyli powolnym ciułaniem i dalszymi zakupami, bo podana kwota jest po prostu niska.

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2017
    Miasto
    Inowrocław
    Posty
    16

    Domyślnie

    Dobra. Poleglam..juz nic nie wiem.Jasne,że mam watpliwosci co do kupna chinskiego dziadostwa.. probuje znalezc jakies rozsadne rozwiazanie i isc do przodu. Przypominam ,że kazdy kiedys z Was zaczynal.Jeden z budzetem 5 kola inny z dotacja 20 tys. Chce kupic body poniewaz moje d5100 cos zawodzi ,a czulam sie z dobrze.Pan w serwisie po tym jak pogrzebal z af stwierdzil " naprawilem,ale nie wiem jak to zrobilem." ( bez komentarza)Generalnie plan byl taki..majac d5100 inwestuje najpierw w szkla cała kase.plan sie zmienil po wizycie w serwisie.Nie chce ryzykowac na imprezie problemem z af.dlatego d5100 ( na chwile obecna sprawne) bedzie w razie "w". Stane chyba na d7100 i do tego dokupie lampe plus 35mm .zaczne tym cykac i modlic sie zeby to jakos szklo. Moze i ja kiedys doczekam sie sprzetu z wyzszej polki.Wesolych Świat chłopcy

  5. #25

    Domyślnie

    Jeżeli Twoje plany są ambitne, to kup D7100 z Nikkorem 17-55 2.8 albo Sigmą 17-50 2.8 i do tego lampę. Takim zestawem powinno jakoś iść...
    Tobie również wesoły i mokrych

  6. #26

    Domyślnie

    Może już nie tacy chłopcy, ale dziękujemy
    Jestem przekonany, że przy ograniczonym budżecie, i nie tylko, większą uniwersalność, niezawodność i stosunek jakość obrazka do ceny dałby zestaw d7100 plus S17-50/2.8. Taki zestaw używany jest do znalezienia za ok 3k, nowy ok.4,7k. Nie słuchaj o "problemach ze współpracą" czy af tego szkła. Jest równie ostre a przy tym szybsze niż 35 dx, masz i szerzej, i b.dobre 50 mm. I na dodatek brak jest podobnej cenowo alternatywy w Nikonie, niestety. Nowy N35DX kosztuje teraz ponad 900 zł, S17-50 ok.1,4-1,5k, gwarancja, ew. kalibracja gratis, nad czy się tu zastanawiać.

    Ps. Jeśli wielkość Cię nie przeraża, to używane S18-35/1.8 bywają za ok 2,2k. A to jeszcze wyższa liga.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Czy Nikkor 70-300 pod FX to dobry wybór do D7200?
    By Cody10 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 12-12-2016, 16:58
  2. Nowy zestaw do 3300 zł - D5300 + Sigma 17-50 2.8 EX OS - dobry wybór ?
    By CC_PL in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-11-2016, 13:05
  3. Czy ten zestaw oswietlenia blyskowego to dobry wybor? Da sie lepiej wybrac?
    By HYPER in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-12-2014, 01:09
  4. Jaki zestaw wybrać?
    By ako in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-07-2010, 16:08
  5. pytanie co wybrac Nikkor 35mm f/1.4 AI-s czy AF Nikkor 35mm f/2.0D
    By ranbir kapoor in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-10-2006, 11:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •