Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie [Sesja] Marika - Plener.

    Marika Pela - Hiro Model Management.


    1


    2

    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 10-04-2017 o 22:45

  2. #2

    Domyślnie

    Sorry, ale przez te winiety mam wrażenie, jakby zdjęcia były robione zepsutym obiektywem.
    Obróbka jak dla mnie OK, choć można dopatrzyć się śladów sztuczności, zwłaszcza na twarzach. Biorąc pod uwagę dział, w którym to zamieściłeś - norma.
    Centralne kadrowanie - oczywista oczywistość. Pisałeś już, że to Twój świadomy wybór. Szanuję wybór.
    Ostatnio edytowane przez sl011 ; 14-04-2017 o 13:29

  3. #3

    Domyślnie

    Dobra winieta nie jest zła, szczególnie przy centralnym kadrze. Pozwala skupić się na tym, co artysta miał na myśli. Mnie się podoba.

  4. #4

    Domyślnie

    Właściwie z tego co pamiętam nie dodałam winiety podczas obrabiania... Ale też nie robiłem korekcji winiety. ?

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie winieta nie przeszkadza, ale zupełnie nie leży mi to tło. No i światło trafiło się takie sobie. :P

    Też miałem z nią coś robić, ale nagle kontakt się urwał. Wtedy chyba jeszcze nie była w Hiro.

  6. #6

    Domyślnie

    Światło było z lampy przez parasolkę. Ja średnio pamiętam szczegóły z tej sesji i posprodukcje bo już jestem po kilku następnych. Ta była akurat tfp, gdzie Marika sama się przygotowała, więc ogarnąłem sobie tylko dwa zdjęcia na szybko, żeby zobaczyć co wyszło.

    No ona jest w sumie taka początkująca, ale szybko pnie się w górę. Przyjemnie się fotografuje, bez problemu można się umówić, gdzie ostatnio na jakieś tfp umawiać się z modelkami, to non stop dzień przed sesją przenoszą terminy bo chomiki im umierają ? Sama się ogarnia, więc może zagadaj? Warunek, musi spodobać się jej Twoje pf ?
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 15-04-2017 o 15:03

  7. #7

    Domyślnie

    No właśnie się umawialiśmy kiedyś i potem nagle przestała się odzywać.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Dobra winieta nie jest zła, szczególnie przy centralnym kadrze. Pozwala skupić się na tym, co artysta miał na myśli. Mnie się podoba.
    Z naciskiem na słowo "dobra".

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Właściwie z tego co pamiętam nie dodałam winiety podczas obrabiania... Ale też nie robiłem korekcji winiety. ?
    Nie mam zamiaru się spierać, ale te winiety nie wyglądają na naturalny "produkt" obiektywu - zwłaszcza na 2. Nie wyglądają one też na naturalny "produkt" lampy. Ale ja tam się nie znam.

  10. #10
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Winieta to jest w rogach. A tu na 2 wzdłuż całego dłuższego boku jest zaciemnienie. To nie optyka tylko postproces.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wÄ…tki

  1. Sesja zespołu muzycznego - gdzie w plener niedaleko Warszawy?
    By nietakiswiety in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-06-2016, 16:57
  2. Pierwsza sesja ślubna (plener)
    By piotrekcoleman in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 31-05-2015, 09:46
  3. sesja slubna plener Tatry - gdzie?
    By fader_audio in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-06-2014, 11:00
  4. [ Reportaż ] Ślubny plener - sesja na szybko
    By downunder in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 03-07-2007, 21:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •