Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Thorntonloch

  1. #1

    Domyślnie Thorntonloch

    No i znowu po długiej przerwie... (za długiej), postanowiłem troche odrdzewieć... tak przejść sie z aparatem, zobaczyc nowe miejsce, tak niedaleko, tak przy domu, ze znajomym... I o to co wyszło:




    |P-K1|P15-30@15mm|F/22|0.7sek|4 kadry pionowe|
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    "Tak przy domu"-powiadasz. Znaczy w ogródku? Nieżle mieszkasz))
    Jak to u Ciebie-perfekcyjnie podane, w ładnej rameczce, w kolorkach do których nas przyzwyczaiłes. Nawet niespecjalnie rozmiaru poskąpiłes
    Tylko kurcze- kadrowo nie porywa. I nie wiem-czy za dużo tutaj, czy też za mało... Ciężko sprecyzować. Może faktycznie-przerwa za długa była.
    A może rozpusciłes nas (w każdym razie mnie na pewno).
    Nie wiem, po prostu nie wiem...
    A moze za bardzo marudzę-a sam zardzewiałem jak stara beczka

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiem czy mam w lewo czy w prawo patrzeć ...
    Obróbka​ ok.
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

  4. #4

    Domyślnie

    A mnie się kadrowo bardzo podoba. Kolory również super. Ładnie złapane światło rozświetlające lewy "portal".
    Własnie odnośnie kolorów, pytanko, składane z kilku naświetleń?

  5. #5

    Domyślnie

    Jeno naświetlenie ale kadry 4 pionowe... opis pod zdjeciem.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  6. #6

    Domyślnie

    Kolory bardzo na plus
    ale oko mi ucieka na lewo bo tam jasności mimo, że przestrzeń jest na środku stąd faktycznie coś mi w kadrze nie pasuje
    przynajmniej nie aż tak jak nas przyzwyczaiłeś
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #7

    Domyślnie

    Fajna ta zieleń oraz lusterko. Z uwag to tylko coś się dzieje na niebie na prawo od środka zdjecia (jakby pionowa smuga).

  8. #8

    Domyślnie

    Zdjęcie klasa pokazane w dobrym twoim smaku.

    Kadrowo dobrze zrównoważone, a że coś komuś lata czasami tak musi być :P
    Wspomniany pasek przez Kultena warty poprawienia kiedyś tam jak chęci przyjdą .

    Ja osobiście, to na gwiazdkę bym na lewym "arch-u " polował

    Pozdrówki
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  9. #9

    Domyślnie

    Łączenie panoramy... biję się w pierś, że niedopatrzyłem! Dzięki za zwrócenie uwagi!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja tylko zapytam, czy dziury tak znacznych rozmiarów w skałach powodują, że widziany w nich obraz ma inne naświetlenie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •