Close

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 132
  1. #1

    Domyślnie Zabawa w RAWki nr 139 - POBIJMY REKORD!

    Witajcie

    Jak już wiecie kończę pracę na forum jako kierownik z moim kumplem od zabaw. Przybędą nowi kierownicy
    Dzięki @thekrycha za wszelką współpracę
    Zapraszam wszystkich do udziału w ostatniej edycji jaką mam zaszczyt poprowadzić. Fajnie było z Wami to prowadzić bo w dużej mierze to właśnie Wasza zasługa, że ta zabawa się jeszcze utrzymuje Ze swojej strony dziękuję za tak liczne udziały i za wszelkie niedociągnięcia przepraszam
    W zabawie oczywiście będę brał udział ale za jakiś czas mi niestety braknie czasu na prowadzenie tej zabawy. Z tego więc powodu była powołana specjalna rada nadzorcza mająca na celu wytypowanie nowego kierownika. Rada starszych i cały episkopat wybrali, że ta funkcja zostanie przypisana komuś nowemu, komuś kto w zabawach bierze udział od kilku miesięcy dopiero. Został nim jak wiecie @siemalysy i życzę mu w tym temacie powodzenia i jak najmniej pomyłek

    Bardzo proszę aby w mailu podczas wysyłania prac dopisać:
    "Wyrażam/Nie wyrażam zgodę/y na opublikowanie pliku XMP"


    REGULAMIN: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=217031

    Termin nadsyłania prac mija 13.04.2017 o godzinie 22:00 (czwartek)

    Głosowanie i komentarze w odrębnym wątku
    Wyłonienie zwycięzcy, lub dogrywka (1 dzień)

    Autorem rawa jest: @madebyzosiek. Wyjątkowo za zgodą użytkownika @Bartek- z racji tego iż nie miał jak wysłać rawa do nowej edycji.

    Plik RAW (Nikon D7100) do ściągnięcia:
    https://www.dropbox.com/s/ku4leixmgrk1ti5/DSC_2110.NEF

    Plik dng do ściągnięcia:
    https://www.dropbox.com/s/h11cdfa89bye321/DSC_2110.dng

    Obrobione pliki wysyłamy na maila pojedynki.nikoniarze@gmail.com

    W razie problemów z pobraniem pliku, proszę o PW.
    Pliki XMP też proszę oznaczać swoim nickiem.


    SPECJALNE ZASTRZEŻENIA AUTORA:
    "Ciekawi mnie interpretacja tego zdjęcia. Sam podjąłem się kilku, które nie mieszczą się w regulaminie naszej zabawy. Obrabiamy zdjęcia zgodnie z wymogami regulaminu zabawy, nie dodajemy bonusów, nie usuwamy za wiele. Puszczamy wodzę fantazji..."


    "Wodospady Uzud, to jedno z piękniejszych miejsc Maroka. Niepowtarzalny klimat tego miejsca ubogacają małpy, które skaczą dookoła turystów, czasem skubnąc to i owo Zaraz po opadach deszczu, woda intensywnie szumi, wprowadzając wszystkich w doskonały nastrój spokoju... Nie chce się opuszczać tego miejsca" ~



    Nasza galeria zrobiona przez użytkownika clusca: https://www.flickr.com/photos/nikoniarze/

    Miłej zabawy

    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 06-04-2017 o 22:33
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czarna_Offca Zobacz posta
    03.04 termin mija?
    O i już człowieka na dobranoc szlifują
    Zapomniałem zmienić ale zaraz poprawiłem
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    ...
    W zabawie oczywiście będę brał udział ale za jakiś czas mi niestety braknie czasu na prowadzenie tej zabawy. Z tego więc powodu była powołana specjalna rada nadzorcza mająca na celu wytypowanie nowego kierownika. Rada starszych i cały episkopat wybrali, że ta funkcja zostanie przypisana komuś nowemu, komuś kto w zabawach bierze udział od kilku miesięcy dopiero. Został nim jak wiecie @siemalysy i życzę mu w tym temacie powodzenia i jak najmniej pomyłek
    Mam nadzieję, że Twoja praca będzie jedną z pierwszych na skrzynce, bo wiesz jak ważna jest ilość ciekawych interpretacji danego rawka, a też dlatego, że zawsze byłeś nienasycony w ilościach prac Twoje MAO stało się już hitem na forum Podejrzewam, że jak dowiedzieliby się o tym Chińczycy to skopiowali by to na 197467328378 sposobów i sprzedawali na całym świecie Dziękuję, że mogę kontynuować po Tobie to dzieło mając nadzieję Ciebie godnie zastąpić i nie zepsuć tego co wypracowałeś

    A teraz oddaję królowi co królewskie na ten ostatni raz i życzę dobrej edycji Wiesz, że jak będzie potrzeba pomóc wrzucić kolejne 25 prac z 50 nadesłanych to służę pomocą.
    Kanał YT ​? ??​

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Twoja praca będzie jedną z pierwszych na skrzynce, bo wiesz jak ważna jest ilość ciekawych interpretacji danego rawka, a też dlatego, że zawsze byłeś nienasycony w ilościach prac Twoje MAO stało się już hitem na forum Podejrzewam, że jak dowiedzieliby się o tym Chińczycy to skopiowali by to na 197467328378 sposobów i sprzedawali na całym świecie Dziękuję, że mogę kontynuować po Tobie to dzieło mając nadzieję Ciebie godnie zastąpić i nie zepsuć tego co wypracowałeś

    A teraz oddaję królowi co królewskie na ten ostatni raz i życzę dobrej edycji Wiesz, że jak będzie potrzeba pomóc wrzucić kolejne 25 prac z 50 nadesłanych to służę pomocą.
    Bo wiecznie MAO
    Już nawet nie pamiętam od kiedy to istnieje... ważne, że działa


    Bez szydzenia proszę
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #8

    Domyślnie

    @spiritus sądzisz, że na sam koniec nie będzie szydery? To się mylisz xD

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Bo wiecznie MAO
    Już nawet nie pamiętam od kiedy to istnieje... ważne, że działa


    Bez szydzenia proszę
    Jaka szydera Ja tam nie widzę nawet grama szydery
    Kanał YT ​? ??​

  10. #10

    Domyślnie

    Dobra, dobra

    ładnie to tak śmiać ze starego dziad(k)a?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki nr 134
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 17-02-2017, 00:20
  2. Zabawa w RAWki nr 133
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 06-02-2017, 14:37
  3. Zabawa w RAWki nr 132
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 26-01-2017, 00:25
  4. Zabawa w RAWki nr 131
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 14-01-2017, 00:39
  5. Zabawa w RAWki no 9
    By sea21 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 21:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •