Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Wręcz przeciwnie. Eksperymentuj.
    Naprawdę uważasz drogę obraną przez autora za właściwą? Cóż, gusta ywają różne
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xavier80 Zobacz posta
    Naprawdę uważasz drogę obraną przez autora za właściwą? Cóż, gusta ywają różne
    Myślenie, rozwój wyobrazni itd. Można oprzeć na "forumowych" radach i zasadach i dzieki temu zamknąć sie w łatwym do przewidzeniu kręgu tfurczosci. Czyli mówiąc wprost-ograniczyć swój rozwój, lub eksperymentować ile wlezie co przyniesie znacznie więcej. Wybór należy do Ciebie.

  3. #13

    Domyślnie

    Popieram w 100% fafniaka. Niestety rady forumowe to nie jest zawsze dobry drogowskaz. Wystarczy zajrzeć na porządne warsztaty z zawodowymi fotografami żeby się o tym przekonać, że dobre technicznie zdjęcie to dopiero wierzchołek góry lodowej.
    "Emotion is really the only thing about pictures I find interesting. Beyond that it is just a trick" - Christopher Anderson<br>

  4. #14

    Domyślnie

    Pozwole sobie tez cos napisac, o ile fotograf ze mnie jeszcze slaby, to Tima Burtona oraz jego styl ubostwiam od lat.

    Poza, fryzura, jak dla nnie super, chociaz pokusilabym sie o fotke z twarza skierowana prosto, nie lekko na bok. Przedzkadza mi tlo. Na dole ciekawy uklad, z jednej strony jasno, z drugiej ciemno. Ale u gory dzieje sie za duzo, w ogole mi sie to nie podoba. Podobna poza, tlo stanowiace tylko i wylacznie tlo i dla mnie byloby lepiej. Fajnie, ze bawisz sie swiatlem, ale uwazaj na przeswietlenia.

    Obrobka, coz, ja tutaj leze, wiec ten temat przemilcze. Dodam tylko, ze twoja zaowocowala calkiem ciekawym efektem, chociaz jeszcze troche pracy przed Toba. Jak kolega juz wyzej napisal, probuj, kombinuj, szukaj tego, co Ciebie wyraza.

    ...tapatalk...

  5. #15
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    Zdjecie wyglada jak z reportazu o dzieciach z sierocinca karanych za przewinienia pradem elektrycznym....
    To też mogą być ciekawe zdjęcia.
    Jeśli zdjęcie byłoby takie standardowo poprawne to pewnie ciężko by było uzyskać efekt "dzieci z sierocinca karanych za przewinienia pradem elektrycznym".

    Myślę, że przerysowanie czoła jest na tyle widoczne, że autor doskonale sobie z tego zdaje sprawę. Mało kiedy mocne przerysowania w portrecie są OK, ale tu w akurat nie wadzi to tak bardzo. Ba, powiem więcej, ono robi to zdjęcie.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Nożycoręki .....
    By mjr in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-02-2010, 15:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •