Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Wytłumaczenie potrzeby posiadania 3 aparatów na pewno się znajdzie ale nie ma co ukrywać, że najbardziej chodzi o nową (starą ) zabawkę.

    Taki sprzęt, który będzie leżał na wierzchu. Chcę zrobić fotę na już to biorę i robię. Chcę wyjść z aparatem to biorę ten, a nie dźwigam spakowany plecak. Wiem, wiem wystarczy trzymać jedną z tym co mam koło siebie ale ... stare są, szkoda ich na takie głupoty.

  2. #12
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    A jakby tak wyciągnąć jeden aparat z torby żeby był na wierzchu i jak chcesz zrobić fotę to bierzesz i robisz, kasa zostaje i za dobra radę możesz postawić piwo

  3. #13

    Domyślnie

    Trochę Cię rozumiem, pomysl o dobrym smartfonie najlepsze rozwiązanie

  4. #14

    Domyślnie

    Szczerze to zaskoczony jestem, ze było parę odpowiedzi, że wystarczy smartfonem zdjęcia robić. Na forum fotograficznym
    Najbardziej budżetowo to się zgodzę - wystarczy i komórką. Moja też radę daje (ostre wychodzą) ale w wieczornych warunkach między zdjęciem z komórki i tych kompaktów jakie używałem (nie mówiąc o D700) to jest przepaść.

    No nic. Trafnie pisali niektórzy, że chodzi by sobie jakąś zabawkę sprawić. Nie wytrzymałem i sprawiłem. Za zawrotne 120 zł zakupiłem body Canona 300D (wiem miał być Nikon jakiś, moje wina). Sprzęgnę go z manualnymi obiektywami z M42 i zobaczę co potrafi takie cudo.

  5. #15

    Domyślnie

    też mam czasem kaprys popstrykac byle czym, z ciekawości, ale filozofii nie dorabiam jest w tym jakaś frajda

  6. #16
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RMC Zobacz posta
    ..zakupiłem body Canona 300D (wiem miał być Nikon jakiś, moje wina). Sprzęgnę go z manualnymi obiektywami z M42 i zobaczę co potrafi takie cudo.
    Uuuu. To coś sprzed D70.Mogłeś kupic równie dobrze właśnie D70, miałbyś fajne czasy synchronizacji.
    katalogówka na allegro jest mało wymagająca. Tu taki ciekawy artykuł: http://fotoblogia.pl/10531,najpopula...afii-stockowej
    należy pamiętać, że na stocki korzystnie jest mieć dużo MPx, a mimo to takie D90 zajmuje wysokie miejsce. Pozycja D7000 mnie jednak szokuje.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Uuuu. To coś sprzed D70.Mogłeś kupic równie dobrze właśnie D70, miałbyś fajne czasy synchronizacji.
    katalogówka na allegro jest mało wymagająca. Tu taki ciekawy artykuł: http://fotoblogia.pl/10531,najpopula...afii-stockowej
    należy pamiętać, że na stocki korzystnie jest mieć dużo MPx, a mimo to takie D90 zajmuje wysokie miejsce. Pozycja D7000 mnie jednak szokuje.
    No sprzęt wiekowy ale o co lepsze modele walczyłem to mnie przelicytowywali A tu przynajmniej funduszy dużo nie wydałem.

    Czekam teraz aż przyjdzie do mnie adapter Canon-M42 i będzie można się pobawić w ramach poznawania innych systemów niż Nikon.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Lalki, oświetlenie, aukcje
    By koberek in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-02-2017, 22:00
  2. Allegro i zakończone aukcje
    By MstrG in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 22-11-2015, 22:28
  3. Lustrzanka do zdjęć kulinarnych dla początkującej
    By herkules85 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 21-01-2015, 22:24
  4. Lustrzanka do robienia zdjęć sprzętu komputerowego
    By FranekMały in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 08-02-2014, 12:05
  5. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-01-2008, 22:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •