Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Prośba o wsparcie merotyryczne przy zakupie aparatu do rejestracji wideo

    Na wstępie zaznaczę, że nie wiem czy zakładam temat w odpowiednim dziale. Jeśli jednak błędnie to poproszę o przeniesienie

    Jak już wspomniałem w temacie potrzebuję zakupić aparat do rejestracji. Głównym celem aparatu jest rejestracja materiałów sportowych , głównie bazujących na stałych kadrach(statyw). W założeniach chce wydać w granicach 4-5 tysięcy. Bliżej tej pierwszej opcji i od razu zaznaczam, że zdaję sobie sprawę, że maksymalnie uzyskam FullHD, ale przy tym projekcie jest to wystarczające. Chciałbym, żeby sprzęt spełnił chociaż kilka poniższych parametrów:
    - możliwość rejestracji materiałów powyżej 10 minut
    - możliwość użycia obiektywów manualnych (za pomocą konwertera bądź bezpośrednio do gniazda)
    - jeśli punkt z obiektywami manualnymi nie jest możlwy bądź daję słaby efekt to, żeby dostępność podstawowych obiektywów była w rozsądnych cenach
    - nie może przy rejestracji być smużenie "shattering"
    - realizacja w standardowych prędkościach 25kl/s

    Zdaję sobie sprawę, że najlepszym wyborem będzie z tego co sie orientowałem zakup Nikon d500 jednakże nie chce wydawać na ten projekt większej gotówki. Po drugiego i tak do innych projektów wypożyczam optymalny sprzęt. Zatrzymałem się na Nikonie d7200 (bądź D7100). Jednakże - mam nadzieję, że na tym forum mogę użyć innej marki aparatów - ktoś podpowiedział mi dzisiaj Olympus OM DE-M5 MARK II, ale z tego co widziałem w przeglądach materiału ten aparat robi dziwne smużenia przy ruchu.
    Reasumując będę wdzięczny za wsparcie mnie z tym tematem i jeśli potrzebne są bardziej sprecyzowane specyfikacje z mojej strony to uzupełnię.

    Z góry dziękuję za odpwiedzi

  2. #2

    Domyślnie

    Przydałaby się złota rybka.

  3. #3

    Domyślnie

    Już kiedyś polecałem nie mając, ale chyba i tu będzie pasować - Panasonic G7

  4. #4

    Domyślnie

    Do wideo o wiele lepiej od D7100 sprawdzi się D5500.

Podobne wątki

  1. Pomoc przy zakupie aparatu
    By Todziu in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-07-2013, 22:27
  2. Poradnik: Czym kierować sie przy zakupie aparatu fotograficznego?
    By perek83 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-02-2010, 19:26
  3. Prosba o pomoc przy zakupie studia
    By kwiatek in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-11-2009, 19:21
  4. JAK SPRAWDZIC przy zakupie sprawnosc aparatu ??
    By Ex!! in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-10-2006, 01:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •