Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 97

Wątek: Dress code

  1. #1

    Domyślnie Dress code

    Wygląd jest istotny, ale wygoda też ma znaczenie. Szczególnie teraz gdy robi się powoli ciepło. Stosujecie garnitury czy mniej formalną odzież? Mam na myśli fotografię okolicznościową, śluby i inne tego typu wydarzenia.

  2. #2

    Domyślnie

    Elegancka koszula typu slim, której nie trzeba wkładać w spodnie. Eleganckie spodnie materiałowe, ale nie na kant i nie ciężkie masywne. Do tego jakieś elegancie buty, dopasowane do reszty ubioru, ważne żeby nie robione ze sztywnych materiałów, i nie miały twardej podeszwy - ja zawszę kupuję buty z "gumową" podeszwą, żeby uniknąć stukania w kościele i ślizgania podczas biegania. Mają być stabilne. Marynarka gdy zimniej, ale taka pół-sportowa, wygodna. Fajnie ubrać się wygodnie, elegancko, ale żeby nie przesadzać i nie rzucać się zbytnio w oczy, jakimiś hipsterskimi klimatami, albo jakimiś przesadnie "sztywnymi" eleganckimi klimatami. Chyba że ktoś woli lepiej się ubrać niż sam Pan Młody aczkolwiek, rozumiem i widzę że niektórzy lubią się dostosować do sytuacji i trochę pokombinować z ubraniem Ja właśnie wole wygodnie a zarazem elegancko (nie przesadzając) jest to do wykonania, bo ubrań teraz w sklepach nie brakuję, tylko trzeba łazić po tych wszystkich sklepach i dobierać, a tego okropnie nie lubię. Goście często spoglądaj na fotografa, dla mnie ważne jest żeby uniknąć zwracania na siebie uwagi i jakiś tam plotek. Chociaż mam znajomego kamerzystę, który ciśnie bardzo dużo ślubów i śmiga w wygodnych cichobiegach, do tego jeansach, dopasowanej koszuli, czasami jakaś polówka.

    Biorę też zapas koszul do samochodu. Często przebieram koszule na inną w trakcie wesela, żeby nie śmigać w przepoconej koszuli, w której cisnę od rana.
    Do tego troszkę siłowni, jakiś fryzjer i będzie cacy

    Drażni mnie temat i z tego co udało mi się rozmawiać, Par Młodych też, często u kamerzystów, czarnych wygniecionych koszulek ze swoimi ogromnymi logami z przodu i z tyłu no i generalnie resztą normalnego codziennego ubrania do tych firmowych shirtów.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 04-04-2017 o 10:53

  3. #3

    Domyślnie

    Również staram się ubierać elegancko. Nigdy nie nałożyłbym jakiejś chamskiej koszulki z logo na wesele u kogoś. Najlepiej jest po prostu nałożyć jakieś wygodne garniturowe spodnie. No i wypadałaby koszula slim..... Tak aby mlodzi i goście nie byli zażenowani.
    Coś w ten deseń:
    https://gomez.pl/pl/product/strellson-odziez-30004204-1

    Chociaż czuję się lepiej w niebieskich niż białych.

  4. #4

    Domyślnie

    moi znajomi na swoim weselu kazali sie fotografowi przebrac, dali mu dwie koszule, żeby nie wyglądał jak na ryby w tej burej kamizelce z kieszeniami i podkoszulku.ciężko ale w koncu jakos to chłopak zrozumiał

  5. #5

    Domyślnie

    w tej dziedzinie fotografii musisz byc bardzo elastyczny... nie ma sie co napinac na zbyt formalne stroje. pamietaj, ze i tak jestes wazniejszy niz wszyscy inni i wszystko inne... nie mozna sobie pozwolic, zeby dusze artystyczna jaka jest fotograf slubny zamykac w ramy jakichs zbednych form...

    https://youtu.be/dANmjV1uqe8?t=469
    Ostatnio edytowane przez R ; 04-04-2017 o 13:18

  6. #6

    Domyślnie

    W sumie jak abdul zadaje pytanie, to może o rodzaj pasa chodzić...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    W sumie jak abdul zadaje pytanie, to może o rodzaj pasa chodzić...
    lol

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    6:45 najlepsza sytuacja

    Do autora, elegancko, ale wygodnie.
    ;]

  9. #9

    Domyślnie

    Marynarka, koszula, mucha u mnie. Jak jest ciepło to koszula i mucha
    Dużo par zwraca uwagę na wygląd fotografa i warto sobie nie utrudniać pracy na starcie.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oswald Zobacz posta
    Marynarka, koszula, mucha u mnie. Jak jest ciepło to koszula i mucha
    a jak jest upal to tylko mucha...

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] White dress
    By sowart in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-11-2012, 15:33
  2. [ Glamour/Beauty ] Trash dress
    By sowart in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-06-2011, 02:13
  3. [ Reportaż ] Z planu filmowego "Source Code"
    By goralikus in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 08:10
  4. [ Portret ] Blue Dress.
    By shizu in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-09-2009, 21:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •