Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 97

Wątek: Dress code

  1. #21

    Domyślnie

    Czarne budy garniturowe ale sportowe, bez sznurówek. Czarne/ciemne spodnie eleganckie bez kanta. Biała koszula z długim rękawem, rękawy podwinięte do łokcia. Wygląda to o niebo lepiej niż którki rękawek jak 15 lat temu czy u ruskich nadal. Ładną elegancką polówkę można zabrać ze sobą i przebrać na imprezie, jeśli koszula niewygodna. Jeszcze od 5-6h łażenia w koszuli nikt nie umarł, a prezencja na slubie jest bardzo wazna.
    ;]

  2. #22

    Domyślnie

    @Aeon88, ale dlaczego sugerujesz, że elegancka ciemna koszula z krótkim rękawem źle wpływa na prezentację fotografa? Przecież taka koszula to nie jest t shirt. Nie wiem co masz na myśli z tymi Ruskimi, ale nieskromnie napiszę, że klienci nie raz mnie chwalili, że nie zrobiłem im obciachu swoim ubiorem Poza tym moim zdaniem biała koszula (a już nie mówiąc o różowej, jak ktoś wcześniej napisał) zbyt mocno kontrastuje z czarnymi spodniami. Podwinięte rękawy w ferworze walki na ślubie mogą się co jakiś czas "odwijać" i nie jest to raczej wygodne rozwiązanie.

  3. #23

    Domyślnie

    zawsze mam ciemną koszulę z długimi rękawami, podwiniętymi właśnie. Też uważam, że wygląda to lepiej niż koszula z krótkim rękawem.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  4. #24

    Domyślnie

    To czy czarna czy biała nie ma znaczenia, kwestia gustu. Krótki rękaw kojarzy mi się z tym:


    ale wiem że są bardziej gustowne i takie też jak najbardziej bym ubrał np:


    Ja preferuję to:


    tyle że ładniej podwinięte.
    ;]

  5. #25

    Domyślnie

    Naprawdę aż tak źle to wygląda? Zdjęcie z sieci, nie że reklama : https://molt.pl/upload/sklep/normal/r6oJsVwV.jpg

  6. #26

    Domyślnie

    Kwestia gustu Napewno nikt Cię nie wyśmieje ani nie uzna że przyszedłeś źle ubrany. To co ja napisałem to jest moje zdanie, to jak ja się ubieram, a nie wyrocznia. To że Ty weźmiesz czarną z krótkim a ja białą z długim nie ma dla klienta większego znaczenia. Każdy lubi co innego, byle było schludnie.
    ;]

  7. #27

    Domyślnie

    Dokładnie, kwestia gustu, każdy założy to co lubi ale dress code to zbiór przyjętych zasad na poszczególne sytuacje w życiu, np. Idź na obronę pracy dyplomowej (chrzciny, komunie wesele znajomych lub Twojego dziecka, teatru, filharmonii, w sprawie pracy) w czarnej koszuli z krótkim rękawem, czarnych spodniach nawet z kantem i czarnym krawacie. Wydaje się że elegancko, poważnie ale jednak kicha, nie mówiąc że w lecie w temp. 30 stopni usmażysz się (a jak będziesz miał w składzie koszuli poliester lub poliamid to koszula nie będzie dodatkowo oddychać). Nie piszę już że komisja egzaminacyjna będzie krzywo patrzeć. Jest jeszcze jeden problem, czarny kolor źle wygląda na słońcu (nie mówiąc o starszych spranych kilkukrotnie koszulach), jest to dobry kolor na wieczory.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Ostatnie zdjęcię od Aeon88 jest dobrym przykładem. Tam jest szara koszula i ona świetnie kontrastuje z białymi spodniami. Piszecie Ciemna koszula, trudno ocenić co dla Kogo jest ciemną koszulą ale ta na zdjęciu to powinna być najciemniejsza na lato. Piszecie też że się Pocicie. Ciemny kolor skupia energię i organizm szybciej się nagrzewa, a jesli będziecie w koszuli która ma poliester w składzie to koszula dodatkowo nie będzie odprowadzać potu i uzyskacie efekt sauny. Najlepsze koszule dla fotografa są ze 100% bawełny lub lnu albo z mieszanki tych dwóch tkanin. Najlepszy jest len, najlepiej odprowadza wilgoć.

  8. #28

    Domyślnie

    To pierwsze zdjęcie, które pokazał Aeon88 to rzeczywiście kwintesencja kiczu. Przypomina mi to ubiór fotoziutka z lat 90-tych Osobiście preferuję koszule typu 'slim', dobrze dopasowane. Co do czarnego koloru. Ja nigdy z takimi koszulami problemu latem nie miałem, tzn. nie wydaje mi się, żebym się w nich bardziej pocił. Może właśnie dlatego, że są w 100% albo w 99% z bawełny.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gerronimo Zobacz posta
    To pierwsze zdjęcie, które pokazał Aeon88 to rzeczywiście kwintesencja kiczu. Przypomina mi to ubiór fotoziutka z lat 90-tych Osobiście preferuję koszule typu 'slim', dobrze dopasowane. Co do czarnego koloru. Ja nigdy z takimi koszulami problemu latem nie miałem, tzn. nie wydaje mi się, żebym się w nich bardziej pocił. Może właśnie dlatego, że są w 100% albo w 99% z bawełny.
    Widziałem gorsze, gość w koszuli z kołnierzem i krótkim rękawem pod krawatem i w marynarce ze starszego bardziej misiowatego brata. Koszula typu "slim" jest ok pod warunkiem że nie masz brzuszka i nie robią Ci się szparki między guzikami.

  10. #30

    Domyślnie

    hehe no kicz niezły zaprezentowałeś Aeon, wiocha straszna ale generalizujesz mocno z tymi krótkimi rękawkami. Pokazałeś chyba jakieś lumpex wersje. Przecież są ładne koszule z krótkim rękawem, są slimy gdzie nie trzeba wkładać do spodni. Ja współczuję tylko tych długich rękawków (nawet zawiniętych) przy temp. powyżej 30 stopni.

    Druga sprawa, nie zapominajcie że teraz nawet często spotyka się wesela, gdzie goście są luźniej ubrani. Ja miałem ostatnio Irlandzkie wesele w plenerze, i były koszule z krótkimi rękawami, brak przesytu galowych ubrań.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 17-05-2017 o 14:42

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] White dress
    By sowart in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-11-2012, 15:33
  2. [ Glamour/Beauty ] Trash dress
    By sowart in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-06-2011, 02:13
  3. [ Reportaż ] Z planu filmowego "Source Code"
    By goralikus in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 08:10
  4. [ Portret ] Blue Dress.
    By shizu in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-09-2009, 21:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •