Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Zimowy weekend w Amsterdamie

    Zapraszam na zimowy spacer po Amsterdamie.


    1.



    2.



    3.



    4.



    5.



    6.



    7.



    8.



    9.



    10.



    11.



    12.



    13.




  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe i przemyślane kadry, bardziej architektoniczne niż krajobrazowe, ale mnie to nie przeszkadza Nie tak sobie Amsterdam wyobrażałem
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    Fajne, z uśmiechem spoglądam na miejsca, które sam kilka lat temu sfotografowałem (ale gorzej).
    Ale jak widać są miejsca w Amsterdamie przyciągające wzrok - nie tylko oklepany targ kwiatowy, ale np. rowery vis-avis dworca.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #4
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    interesujące miejsce.

    Jaką ogniskową używałeś najczęściej?

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za odwiedziny, każda opinia cieszy
    @moshica - szczerze to starałem się nie skupiać tylko na kanałach i łukowych mostkach w ścisłym centrum, bo takie wyobrażenie Amsterdamu zapewne ci chodzi, albo wspomniany targ kwiatów - choć mam kilka i takich kadrów, które pewnie z czasem pojawią się w wątku.
    @Kojocisko - uwielbiam Amsterdam to moje ulubione, obok Budapesztu, miasto - pełny kontrastów, cudowny miszmasz starej zabudowy i nowoczesnej architektury.
    @blaszak - miałem ze sobą dwa obiektywy Sigmę 10-20 (tą ciemniejszą) i kita 18-105. Z powyższych zdjęć 2 i 7 są z sigmy (10 i 11 mm), 9 na najdłuższej ogniskowej 70mm, reszta w okolicach 20-50mm.

  6. #6

    Domyślnie

    Po 1 fajny tytuł
    Zdjęcia całkiem fajne ale nieco mi wieje nudą, mało zróżnicowane. Poza tym niektóre trochę za wąsko, 10, 11 w zasadzie to samo miejsce ale nieco inny kadr. Pokazał bym tu tylko jedno bo psuje odbiór.
    Z tym że ja się nie znam.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki @Dho'ine za twoją opinię. Co to podobieństwa kadrów na 10 i 11 masz absolutnie rację.

    Poniżej zapraszam na kolejną porcję, mam nadzieję nieco ciekawszych kadrów. Niestety będzie ponownie kilka podobnych i mam tylko nadzieję, że nie zanudzą was. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że wszystkie pochodzą z tego samego miejsca (okolice Oosterdok) i obiecuję, że po wykonaniu poniższych już sobie stamtąd poszedłem


    zapraszam


    14.




    15.



    16.



    17.



    18.



    19.



    20.



    21.



    22.



  8. #8

    Domyślnie

    Trochę kolorów się pojawiło, jest ciekawiej, choć nadal ten Amsterdam odmienny od moich wyobrażeń Mieszkać bym tam nie chciał ...
    Nikon i podróże ...


  9. #9

    Domyślnie

    ...ja też - tam się nie da nie palić, ale poza tym miasto jest bardzo fajne i tętni życiem. Można spotkać wielu interesujących i pozytywnych ludzi.

    Koloru będzie się, mam nadzieję, pojawiało więcej - jedno już chyba mogę pokazać

  10. #10

    Domyślnie

    kończąc już, ostanie z Oosterdok - tak wiem, miałem już stamtąd iść sobie ale wróciłem skuszony warunkami - czy warto było, sami oceńcie


    24

    18mm / f10 / 20s / iso 100


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Zimowy weekend w Pradze
    By Dho'ine in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 09:46
  2. [ Architektura ] W Amsterdamie
    By Reed in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-07-2013, 13:41
  3. [ Reportaż ] Skunk w Amsterdamie
    By patab1983 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-09-2010, 18:14
  4. [ Architektura ] zaułek w Amsterdamie
    By lechupe in forum Architektura
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 31-10-2007, 05:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •