Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kasia

  1. #1

    Domyślnie Kasia

    Pierwszy wypad nad jezioro pozwolił pstryknąć kilka fotek. Oto jedna z nich.
    Będę wdzięczny za wszelkie uwagi zwłaszcza dotyczące obróbki bo dawno nie robiłem portretów w kolorze.

    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  2. #2

    Domyślnie

    przeswietlony dziubek.

    tak ogolnie to stylistyka... jakby to ujac... mlodego pokolenia.

    no ale niektorym sie podoba tak

  3. #3

    Domyślnie

    Wyszło bardzo ciężko
    Nie wiem na jakiej ogniskowej ale spojrzenie z wysokości głowy w dół zmniejszyło optycznie ekhmmm "spodenki" natomiast wyolbrzymiło koszulę która dodatkowo jeszcze mocno "napompowana" jest (sztywniejszy materiał? ) + krój samej koszuli.
    Nie pomaga lewa ręka która rozbudowuje postać po prawej stronie fotografii
    Ciemne drzewo wyrastajace z głowy mnie osobiście koszmarnie drażni - niby jest w nieostrości ale jako jedyne jest praktycznie czarne i przyciąga uwagę

  4. #4

    Domyślnie

    Nie ukrywam że liczyłem na twoje rady @fafniak. Oczywiście dzięki również @akustyk.
    Faktycznie nie zwróciłem uwagi na to drzewo. Teraz i mnie przeszkadza. Co do koszuli to jest porostu ogromną (moja od munduru ). Taki wpadł mi pomysł za stylizacja na amerykańską policjantke. Faktycznie powinienem fotografować z pasa.
    A co sądzisz o kolorach, obróbce? Cchciałem taki styl vintage osiągnąć ale nie jestem przekonany.
    Fotki wrzucam żeby się uczyć od lepszych a nie podbudować ego więc bardzo dziękuję za rady i komentarze. Dawajcie jeszcze
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Wyszło bardzo ciężko
    Nie wiem na jakiej ogniskowej ale spojrzenie z wysokości głowy w dół zmniejszyło optycznie ekhmmm "spodenki" natomiast wyolbrzymiło koszulę która dodatkowo jeszcze mocno "napompowana" jest (sztywniejszy materiał? ) + krój samej koszuli.
    Nie pomaga lewa ręka która rozbudowuje postać po prawej stronie fotografii
    Ciemne drzewo wyrastajace z głowy mnie osobiście koszmarnie drażni - niby jest w nieostrości ale jako jedyne jest praktycznie czarne i przyciąga uwagę
    trudno się nie zgodzić, a jeszcze dodatkowo ja zapytam, czy spodenki były bardziej białe czy bardziej niebieskie?
    no chyba, że to mój monitorek
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #6

    Domyślnie

    Nie, spoko. Z monitorem wszystko ok. Te spodenki są niebieskie fabrycznie
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  7. #7

    Domyślnie

    Ok, bo już się bałem
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  8. #8

    Domyślnie

    Tak jak koledzy pisali wyżej , plus dla mnie ta niedoświetlona szyja wygląda jakby ktoś koleżance podmienił głowę bo linia jest tak prosto haha.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cysseq-foto Zobacz posta
    Tak jak koledzy pisali wyżej , plus dla mnie ta niedoświetlona szyja wygląda jakby ktoś koleżance podmienił głowę bo linia jest tak prosto haha.
    Noo faktycznie. Najgorsze jest to, że pewne życzy mocno zaczynają ci przeszkadzać dopiero jak ktoś je wskaże cała w tym siła forum.
    Dzięki wszystkim za komentarze
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Kasia
    By Olszi in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-06-2011, 23:50
  2. [ Portret ] Kasia K.
    By marcogk in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 00:18
  3. [ Portret ] Kasia
    By szymonvader in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-09-2010, 20:28
  4. [ Portret ] kasia
    By korbaa in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-08-2010, 18:59
  5. [ Portret ] Kasia + Agnieszka i Kasia.
    By Agat. in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-07-2008, 14:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •