Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Dlaczego nie działają linki do zdjęć z Dropboxa?

    Jak w tytule. Dodaję link do zdjęcia z Dropboxa, ale zdjęcie nie wyświetla się. O co chodzi?

  2. #2

    Domyślnie

    Zajrzyj do helpa w Dropboxie, zapowiadali że od 15 marca nie bedzie działało udostępnianie katalogu Public.
    Cytuję maila:
    "Witaj,Jan,

    przypominamy, że Twoje łącza folderu publicznego przestaną być aktywne 15 marca. Tego dnia twój folder publiczny stanie się standardowym folderem Dropbox, a Twoje pliki pozostaną bezpieczne na Twoim koncie. Jeśli chcesz znów udostępnić te pliki, musisz zamiast tego użyć łączy udostępnionych .

    Folder publiczny był pierwszą metodą udostępniania w Dropbox, ale od tej pory stworzyliśmy bardziej zaawansowane sposoby bezpiecznego udostępniania i współpracy z zespołem. Poza łączami udostępnionymi mamy szereg opcji udostępniania , które mają ułatwić współpracę i zapewnić większą kontrolę.

    Rozumiemy, że w niektórych przypadkach te metody udostępniania nie zastępują idealnie folderu publicznego – przepraszamy za niedogodności z tym związane. Aby uzyskać więcej informacji na temat zamiany folderu publicznego na łącza udostępnione, odwiedź nasze centrum pomocy.

    – Zespół Dropbox"
    Ostatnio edytowane przez jo44 ; 28-03-2017 o 15:45

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Zajrzyj do helpa w Dropboxie, zapowiadali że od 15 marca nie bedzie działało udostępnianie katalogu Public.
    Cytuję maila:
    "Witaj,Jan,

    przypominamy, że Twoje łącza folderu publicznego przestaną być aktywne 15 marca. Tego dnia twój folder publiczny stanie się standardowym folderem Dropbox, a Twoje pliki pozostaną bezpieczne na Twoim koncie. Jeśli chcesz znów udostępnić te pliki, musisz zamiast tego użyć łączy udostępnionych .

    Folder publiczny był pierwszą metodą udostępniania w Dropbox, ale od tej pory stworzyliśmy bardziej zaawansowane sposoby bezpiecznego udostępniania i współpracy z zespołem. Poza łączami udostępnionymi mamy szereg opcji udostępniania , które mają ułatwić współpracę i zapewnić większą kontrolę.

    Rozumiemy, że w niektórych przypadkach te metody udostępniania nie zastępują idealnie folderu publicznego – przepraszamy za niedogodności z tym związane. Aby uzyskać więcej informacji na temat zamiany folderu publicznego na łącza udostępnione, odwiedź nasze centrum pomocy.

    – Zespół Dropbox"
    Czyli, reasumując, nie ma już takiej możliwości, żeby udostępnić zdjęcie na Forum?

  4. #4
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #5
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Czy ten sposób dalej działa bo mam problem z wklejeniem zdjęcia.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Czy ten sposób dalej działa bo mam problem z wklejeniem zdjęcia.
    a gdzie chcesz wkleić to zdjęcie ?...jak tu na forum to przecież można bezpośrednio na serwer korzystając z ikonki "załączniki" (taki spinacz z wyglądu ) i to najlepsze rozwiązanie

  7. #7
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Już sprawdziłem link działa pewnie coś podczas pobierania łącza robiłem nie tak. Nie tu na forum a gdzie indziej.

  8. #8

    Domyślnie

    Linki na Dropbox nie działają już od roku, jest jakiś "sztukowany" sposób, ale to opisywał nasz mod, Madebyzosiek.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 20:05
  2. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 30-03-2010, 11:46
  3. Odzyskiwanie zdjęć - dlaczego?
    By Jacek in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-12-2007, 10:01
  4. Dlaczego tak mało zdjęć
    By Sylwester in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 07-08-2007, 17:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •