Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Nacionalni Park Plitvička Jezera - wakacyjnie

    Witam,
    Miało być w wakacyjnym reportażu ale, że mam zamiar pokazać w zasadzie tylko widoczki to "Krajobraz" wydał mi się odpowiedniejszym działem (gdyby któryś z moderatorów uznał inaczej to proszę o przeniesienie).

    Pierwszego dnia rozpadało się zaraz po wejściu na szlak kiedy to w planach była południowa część parku - zdjęć niestety brak, a cała moja foto aktywność została ograniczona do założenia pokrowca przeciwdeszczowego na torbę ze sprzętem.
    Poniżej kilka ujęć, wykonanych drugiego dnia z północnej części parku. Warunki dość specyficzne, duża wilgotność, przelotne deszcze, bardzo niskie ni to chmury - ni to mgły, cały czas dziwne światło - niby rozproszone ale kontrastowe.

    Kliknięcie w zdjęcie przenosi do oryginalnego rozmiaru 1800px


    zapraszam



    1


    2


    3


    4


    5


    6






  2. #2

    Domyślnie

    Dzięki, wszystkim odwiedzającym
    Kolejna porcja kadrów z tego pięknego miejsca - mam nadzieję, że choć w części udało mi się to pokazać.


    zapraszam


    7.



    8.



    9.



    10.



    11.



    12.



    13.


  3. #3

    Domyślnie

    Dawno, dawno temu, gdy nie myślałem nawet, że kupię sobie lustro, popełniłem tam parę pstryków kompaktem. Co ciekawe kilka kadrów jest z tych samych miejsc Możliwe, że odwiedzę jeziorka ponownie, bo będę miał do nich ok 100 km. Zmotywowałeś mnie !

    Numer 9 ma fajne światło, jak na warunki które tam panowały.

  4. #4
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    to jest fajne miejsce, ale za dużo tam turystów

  5. #5

    Domyślnie

    To prawda miejscówka bardzo fajna ale też bardzo nie pewna jeśli chodzi o warunki, które potrafią zmienić się dość radykalnie, w krótkich odstępach czasu. Do tego należy mieć na uwadze tłumy turystów na szlakach - i nie przesadzam, w niektórych momentach często trudno było przystanąć i zastanowić nad kadrem i ekspozycją, bo dosłownie idący z tyłu zaczynali napierać na plecy... a obejść nijak się nie da bo akurat akcja na pomoście się dzieje albo mokradła czy inne błotko z boku Co prawda widziałem po drodze zawodników co próbowali walczyć ze statywami, czy z powodzeniem - nie wiem
    Swoją drogą zazdroszczę trochę tubylcom i innym tambylcom - zdjęcia z Plitvicy poza sezonem turystycznym (jesień, zima) zapierają dech w piersi. Ale nawet w sezonie miejsce robi wrażenie - kopalnia kadrów i przy odrobinie szczęścia (głównie o warunki chodzi) można fajne fotki przywieźć.

Podobne wątki

  1. Wakacyjnie
    By dandan in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-02-2019, 19:23
  2. [ Portret ] Wakacyjnie
    By Sinister in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-09-2014, 22:29
  3. [ Krajobraz ] Wakacyjnie ...
    By mirroo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-02-2012, 09:26
  4. Wakacyjnie
    By Mazut314 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-02-2009, 22:01
  5. [ Krajobraz ] Wakacyjnie
    By harb in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 20-07-2008, 12:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •