Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
  1. #11

    Domyślnie

    Idzie nowe, trzeba się dostosować.
    Kto wyznacza trendy?
    Klienci, fotografowie, internet?
    Ktoś wie? Jak za tym nadążyć?
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  2. #12

    Domyślnie

    Jak za tym nadążyć?
    Założyć sobie instagrama i śledzić nowe trendy

  3. #13
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Jak fotograf Twojego pokroju robi zdjęcie 22 i bonusik przecież to jest opciach na maksa. No brakuje tylko parasolki walizki i torów dorobionych w fotoszopie

  4. #14

    Domyślnie

    16. Tilt-Shifta się zachciało Mogę polecić Ci coś budżetowego

    Robi się to co się sprzedaje. Klienci wyznaczają trendy. Niemniej jednak dla mnie zdjęcia nieco "zbyt cyfrowe" jeśli się można tak wyrazić. Ale mnie od dłuższego czasu fascynują zdjęcia z kliszy choć sam mam cyfrę.

    Summa summarum, jest poprawnie choć pupy nie urywa. Widać, że para była nieco sztywna.

  5. #15

    Domyślnie

    O, widzę że byłeś w moim rejonie
    Zdjęcia z pewnością podobają się PM, pewnie nawet bonusik i 22... Trochę spoglądamy na czyjeś zdjęcia przez pryzmat własnego stylu, ale macie gwarancję, że bohaterowie tych zdjęć są zachwyceni, a przecież o to chodzi... Zdjęcia faktycznie mają ostre kolory, na niektórych jest wściekła aberracja (pewnie 85 1.8G) i na jednym zdjęciu (5) jest masakryczny szum, nawet wpadający w brzydki banding, ale całość odbiera się pozytywnie.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Założyć sobie instagrama i śledzić nowe trendy
    Zależy, kogo się obserwuje ja w większości obserwowanych profili widzę zupełnie inne trendy, bardziej filmowe

  7. #17

    Domyślnie

    @manfred Szkoda że nie było parasolki, do tego miejsca nawet by pasowała i co może być złego w robieniu zdjęć na torach, jeśli ktoś lubi to może być nawet na księżycu Rozumiem że Ty masz taki fejm w swoim świecie fotografii że odmawiasz klientom zdjęć, jak zaproponują takie miejsca. Z tym dorabianiem na photoshopie, to poniosła Cię chyba za mocno fantazja

    @madebyzosiek faktycznie tak jest, dlatego planuje zmienić ta 85 chociaż ostatnio często nią robię sesję i jakoś znów dostała skrzydeł, znów się z nią polubiłem.

    @bryk77 troszkę byli, na plenerze też doszedł fakt że było zimno i wilgotno, bo sesja jakoś pod koniec października.

    @Jarecky83 oglądaj mnie, namiar na moj Instagram w stopce (nie śmiecie tam slubniakami) profil świeży, od 3-4 dni, wiec zbieram znajomych. Zaczep tam mnie, dodam Cię do obserwowanych

    Co do kolorów, faktycznie troszkę mocniej podciagalem kolor. Dzięki za wszystkie opinie
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 25-03-2017 o 11:56

  8. #18

    Domyślnie

    Kiedyś dobrą praktyką na forum było pozostawianie EXIF w prezentowanych pracach.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DaroD300S Zobacz posta
    Kiedyś dobrą praktyką na forum było pozostawianie EXIF w prezentowanych pracach.
    A dziś pozwólmy decydować fotografom.

  10. #20

    Domyślnie

    Mniej kadrów a więcej urozmaiconych, bo po kilku chwilach robi się nudnawo no i dlaczego zdjęcia z wesela wstawiłeś w postaci szablonu z malutkimi zdjęciami, mam 24 calowy monitor a nie mam ochoty chociaż na chwile wytężyć wzroku by zobaczyć co tam się dzieje a co dopiero znajomi pary młodej którzy mogą to oglądać na telefonach? I jakoś ja wolę jak plener jest jednak oddzielnie niż razem wstawiony .
    2x FF 28,35,50,85 wsio 1.8 G

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plener Moszna
    By pastrana in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-10-2013, 19:11
  2. [ Architektura ] Zamek - Moszna
    By mosq in forum Architektura
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-10-2011, 10:42
  3. Kamila i Przemek | i reportaż, i plener
    By Iza Górska in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 01-08-2011, 15:30
  4. [ Architektura ] Zamek Neuschwanstein, czyli po PL Moszna
    By audik in forum Architektura
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-03-2011, 19:03
  5. Ewelina i Przemek - plener (16)
    By willy_fil_ in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-10-2010, 07:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •