Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79
  1. #71

    Domyślnie

    Nie wiem czy nie warto rozważyć przeniesienie wątku do działu "Turystyka fotograficzna". Będzie wówczas w zdecydowanie odpowiedniejszym miejscu.

  2. #72

    Domyślnie

    No trochę zeszliśmy na tematy typowo turystyczne...choć czekam jak Tomek wrzuci trochę fot z ulicy.
    Nikon i podróże ...


  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hatea Zobacz posta
    Nie wiem czy nie warto rozważyć przeniesienie wątku do działu "Turystyka fotograficzna". Będzie wówczas w zdecydowanie odpowiedniejszym miejscu.
    Oczywiście masz rację, wątek przestał się rozwijać w kierunku krajobrazu, więc jak najbardziej mogę go zabrać z działu. Ułatwi mi to też zadanie, gdyż wszelakiego rodzaju kolejne fotki będę mógł wrzucać właśnie tu. Cieszę się, że udzielając się tutaj nie użyłaś zbędnej złośliwości, tak jak ma to miejsce w raporcie... Jeżeli twierdzisz, że moje zdjęcia nie trzymają przyzwoitego poziomu fotograficznego, to chętnie poznam Twoje uwagi. Może zechcesz wyjaśnić co masz na myśli? Nie chodzi mi o przepychankę, a o to że nie uważam się za mistrza fotografii, a lubię się rozwijać... Więc? Zapraszam
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 22-03-2017 o 16:08

  4. #74

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Gdybyś chciał indywidualnie na południe to pisz na PW, mogę zoorganizować typowy off road Toyotami Land Cruiser, w dowolne miejsce...
    Moje marzenie od zawsze. Jeżeli byście chcieli dodatkowego kogoś i miałbym akurat czas i $$ w tym czasie to walcie na PW
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #75

    Domyślnie

    Widzę, że nie tylko ja mam rozbudzoną fantazję odnośnie południa
    Ponieważ wątek przeniósł się do działu, w którym nie trzeba zapewniać przyzwoitego poziomu fotograficznego, to pozwolę sobie na mały bałagan w tematyce... Przedstawiam zdjęcie ulicy... A dokładniej kota... Na zakupach?


    No i w temacie kotów warto przedstawić jeszcze kilka innych... A jest ich tam bardzo dużo i są ładne i mimo wszystko zadbane...

    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 22-03-2017 o 19:03

  6. #76

    Domyślnie

    Dużo ich widziałem w Fezie a najwięcej tłustych grubasów w porcie Essaouira.
    Nikon i podróże ...


  7. #77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Dużo ich widziałem w Fezie a najwięcej tłustych grubasów w porcie Essaouira.
    O widzisz, cztery ostatnie kotki są właśnie z Essaouiry Tam była też taka fajna ekipa... Razem się trzymali, pewnie im raźniej


  8. #78

    Domyślnie

    Gang czterech łap
    Nikon i podróże ...


  9. #79

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Axalp krajobrazowo
    By hesja in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 26-10-2010, 22:49
  2. [ Krajobraz ] Kaszuby krajobrazowo
    By asha in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-09-2010, 20:41
  3. Krajobrazowo
    By clusca in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 07:22
  4. [ Krajobraz ] Rafineria krajobrazowo
    By viper345 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21-03-2010, 14:26
  5. [ Krajobraz ] Krajobrazowo - burzowo
    By malyr in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-07-2009, 16:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •