Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79
  1. #21

    Domyślnie

    MZ masz ciągotki do zostawiania zbyt dużej ilości nieba. Prawie na wszystkich szerszych ujęciach dominuje niebo, odwracając uwagę od tematu.


    Janusz

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Co do zdjęć, to uważam Tomek, że nie bardzo się przyłożyłeś do ich obróbki (prześwietlenia, brak kontrastów).
    Maroko to zapachy i kolory, u Ciebie to widać średnio, ktoś kto tam nie był i w tytule nie doczytał, to na niektórych pracach nie zorientowałby się że to "inny" kraj.
    No i się pochwaliłem, że mnie nie bijecie za obróbkę i bęc Ale oczywiście nie wykluczam, że zasiądę do rawów jeszcze raz. Cały czas się uczymy czegoś nowego, każda wizja ma soje racje i często warto odstąpić od swojego i spróbować inaczej. Oczywiście kolory, zapachy i klimat tego świetnego miejsca, spróbuje pokazać na ulicy i w przyrodzie...

  3. #23

    Domyślnie

    No właśnie. Zdaniem niektórych masz ciągotki do zostawiania zbyt dużej ilości nieba. Prawie na wszystkich szerszych ujęciach dominuje niebo, odwracając uwagę od tematu.

    Podgłaśniacz Janusza

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    No i się pochwaliłem, że mnie nie bijecie za obróbkę i bęc Ale oczywiście nie wykluczam, że zasiądę do rawów jeszcze raz. Cały czas się uczymy czegoś nowego, każda wizja ma soje racje i często warto odstąpić od swojego i spróbować inaczej. Oczywiście kolory, zapachy i klimat tego świetnego miejsca, spróbuje pokazać na ulicy i w przyrodzie...
    Na tę chwilę liczę na dobre street foto w Twoim wykonaniu
    Nikon i podróże ...


  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez texxx Zobacz posta
    MZ masz ciągotki do zostawiania zbyt dużej ilości nieba. Prawie na wszystkich szerszych ujęciach dominuje niebo, odwracając uwagę od tematu.
    Janusz
    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    No właśnie. Zdaniem niektórych masz ciągotki do zostawiania zbyt dużej ilości nieba. Prawie na wszystkich szerszych ujęciach dominuje niebo, odwracając uwagę od tematu.
    Podgłaśniacz Janusza
    Ale potrafi się nam Janusz przebić Nie usłyszeli za pierwszym razem, to dał drugi raz... Jeszcze Czarny pomógł i już wszyscy wiedzą, że lubię niebo na krajobrazach... Szczególnie jak się coś fajnego na nim dzieje... Ale czasem nie ma go wcale Dzięki za wizytę

  6. #26

    Domyślnie

    A więc to tam się było... zazdro

    Zdjęcia miodzio... 4, 6, 7, 9, 11, 15 chcem do rawków

    Po co się na PW z takimi informacjami ukrywać? Zośek zakładaj jeszcze TUTAJ wątek o wszelkich aspektach podróży

    P.S.
    Nie wiem czy Ci mówili ale masz ciągotki do zostawiania zbyt dużej ilości nieba. Jak znajdziesz kiedyś osobę zwalczającą ten nałóg to mi ją poleć... mam to samo
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #27

    Domyślnie

    Tiaaaa.....
    Coś mi to "zastosowanie" wtargnęło brutalnie w moją wypowiedź. Jak pisałem na pewno go tam nie było
    Ale wiecie o co mi chodziło.... ma ciągotki do nieba

    Janusz

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    A więc to tam się było... zazdro
    Ta, to ten owiany tajemnica wyjazd. Decyzja podjęta w 10 minut

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Po co się na PW z takimi informacjami ukrywać? Zośek zakładaj jeszcze TUTAJ wątek o wszelkich aspektach podróży
    Średnio sie tam nadaje organizacja mojej tygodniowej wizyty w Maroko, bo to była zorganizowana wycieczka objazdowa... Zaraz mi ktoś zarzuci, że reklamuje jakieś biuro podróży czy coś... Ale fajnie było i polecam Na pewno mam w planach jeszcze skoczyć na południe Maroko

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    P.S.
    Nie wiem czy Ci mówili ale masz ciągotki do zostawiania zbyt dużej ilości nieba.
    Cytując klasyka: Jak żyć Panie, jak żyć...?

    Cytat Zamieszczone przez texxx Zobacz posta
    Tiaaaa.....
    Coś mi to "zastosowanie" wtargnęło brutalnie w moją wypowiedź. Jak pisałem na pewno go tam nie było
    Ale wiecie o co mi chodziło.... ma ciągotki do nieba

    Janusz
    Spoko, nie ukrywam, że tak lubię... Ale oczywiście mogę poszukać takich z mniejszą ilością nieba

  9. #29

    Domyślnie

    Opisuj, opisuj... zawsze się coś przyda
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Na pewno mam w planach jeszcze skoczyć na południe Maroko
    Prawdziwe Maroko jest na południu, Tomek nie jedź tam bo Cię ten piach na dobre wciągnie jak mnie
    Nikon i podróże ...


Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Axalp krajobrazowo
    By hesja in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 26-10-2010, 22:49
  2. [ Krajobraz ] Kaszuby krajobrazowo
    By asha in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-09-2010, 20:41
  3. Krajobrazowo
    By clusca in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 07:22
  4. [ Krajobraz ] Rafineria krajobrazowo
    By viper345 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21-03-2010, 14:26
  5. [ Krajobraz ] Krajobrazowo - burzowo
    By malyr in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-07-2009, 16:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •