Close

Strona 9 z 23 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 226
  1. #81
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Niektórzy dobrze przeczuwali. Widząc zapotrzebowanie w tzw międzyczasie uzgadniałem powtórzenie imprezy.
    Odpowiedni watek jest tutaj: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280489

    Jeśli komuś z tych 25 z czerwca pasuje także lipiec i chce jechać na dwa plenery to proszę się wpisać, ale będziecie na liście rezerwowej. Jeśli lipiec ZAMIAST czerwca to oczywiście nie rezerwa. Jeśli lipcowa impreza się odbędzie to macie w tym przypadku pierwszeńwstwo. Chodzi o to, by niektórzy się połaczyli ze swoimi kompanami z pleneru czerwcowego. W zwolnione miejsca wejdą inni. Np. nickt itp.

    Jak wam pasuje lipiec?
    @rpromin + 1 @
    rainer
    + @decmeister @
    Ryw

    Gosia Ziem (z FB)
    @cybulski
    @fotopstryczek - Radek
    @piotrkora - Piotr @ziks
    @freebie @yattaman
    @Elvis1985
    @nickt
    @NataNata
    @digit
    Piszcie w nowym temacie http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=281017
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #82
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Kurczaczki, na belce i w podpisie dałem link do pleneru 1.
    Poprawiłem.
    Z 14 rezerwowych tylko 3 osoby się wpisały na lipiec. Dlaczego? Sprawdzacie urlopy?
    Na liśice jest więcej osób - bo jest ktoś z OC.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #83

    Domyślnie

    Pisanki malują albo fotografują


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Pozdrawiam, Mario
    D70s, D750 | N35 f/1.8G DX| N AF-S 24-70 mm f/2.8G ED| N AF-S 70-200 f/2,8G VR II ED| SB600 | SB900

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ...Jeśli komuś z tych 25 z czerwca pasuje także lipiec i chce jechać na dwa plenery to proszę się wpisać, ale będziecie na liście rezerwowej. Jeśli lipiec ZAMIAST czerwca to oczywiście nie rezerwa. Jeśli lipcowa impreza się odbędzie to macie w tym przypadku pierwszeńwstwo. Chodzi o to, by niektórzy się połaczyli ze swoimi kompanami z pleneru czerwcowego. W zwolnione miejsca wejdą inni. Np. nickt itp.
    Jeśli jest 15 chętnych, to powinni się w następnej 10 znaleźć chętni z czerwca. Powinna obowiązywać kolejność zgłoszeń

  5. #85
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Są 24 osoby, w tym 2 osoby chcące być i w czerwcu i w lipcu - anihil i Pinokio. Z tym, że parę osób z lipca nie jest na 100%. Np. Robert Miernik i Hesja.
    Przy okazji widać, że nie są w lipcu sami "nowi".
    Przyznam, że priorytet na lipiec mają osoby, których w czerwcu nie ma. Powodem jest m.in. konieczność poszerzenia bazy uczestników plenerów. Ale oczywiście będę czekał do czasu (początek maja), bo chcę by było 25.
    Konkludując - jak ktoś jeszcze chce być zarówno w czerwcu jak i w końcu lipca (inne modelki) to proszę się zgłosić (w wątku obok, prowadzi do niego też belka na górze forum).

    Prośba - parę układów towarzyskich, że tak to określę, zostało rozbitych na czerwiec i lipiec. Gdyby kilka osób z czerwca się przeniosło na lipiec, to w drugą stronę też by kilku przeszło.
    Np. grupa nikonista02, cube, prfoto - połączyć się z nickt. Czyli pierwsi trzej wymienieni - na lipiec - chcecie, możecie dołączyć do Tomka?
    Z kolei Piotr by się przeniósł z lipca na czerwiec bo ma grupę z Wrocławia i wspólny transport. podobnie jeszcze inne osoby.

    Ktokolwiek chce się przenieść na lipiec (27-30)?
    Cenowo jest identycznie, więc wpłata za czerwiec będzie uważana jako lipcowa. Też 25 foto, też 5 modelek, jedna aktowa itd. - wszystko tak samo. Jedynie modelki inne
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 20-04-2017 o 22:34
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #86
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    OK. To teraz pytanie, czy ktoś (oprócz anihila i Pinokia) jest chętny pojechać na oba plenery?
    Szukam minimum 3 osób, bo jest 22 chętnych, a potrzebuję 25.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #87

    Domyślnie

    Jacku czy termin wrześniowy będzie?

  8. #88
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Szczerze - to nie miałem zamiaru takiego robić, bo były kłopoty z naborem (nabór musiałby być w lecie). Ale .. nie wiem skąd nagle teraz tyle osób chce jechać na czerwcowy. Tzn na czerwcowy i lipcowy - jest już w sumie 49 osób!
    Jak dopnę lipiec to zastanowię się nad wrześniem. Całkiem możliwe, że zrobię go dla mniejszej ilości uczestników, albo krótszy (od piątku)
    Widzę jednak, że na lipcowym, gdzie proponowałem właśnie plener od piątku z trzema modelkami, albo od czwartku z pięcioma modelkami to właściwie wszyscy chcieli od czwartku pięć modelek.
    Sposobem na to, by zrobić od czwartku, a mieć 5 modelek to jest zmniejszyć grupy do 4 fotografów/modelka. Czyli plener na 20 osób. Tak to się zapowiada, o ile do tego dojrzeję
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #89

    Domyślnie

    Nabór nie musi być w lecie. Możesz zrobić wcześniej, a w lecie dać informacje gdzie się odbędzie

  10. #90
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Problem tkwi w przedpłatach za pensjonaty. Gdy impreza jest mała - np 10 osób to nie ma problemu. Można znaleźć wiele lokalizacji i to niemal na ostatnią chwilę. Kłopot się robi przy tych ponad 33 osobach (modelki makijazystki i osoby towarzyszace jak np TOP67 - teraz bedzie na 37) oznaczają ze bierzemy prawie caly ośrodek. I oni nie chcą wtedy iść na taki układ ze sie zdeklaruje ktoś na miesiąc przed imprezą, a zaliczkę zrobi jeszcze później. Zaliczkę chcą 2 miesiące przed, a ja potrzebuję przedtem blisko miesiąc na znalezienie ludzi i zebranie od nich zaliczek.
    3 miesiace przed poczatkiem września to czerwiec - raczej jego początek.
    Łatwiej jest zrobić mniejsze imprezy i moze pójdę w te stronę. Wtedy da sie zapakować; ) plener do agroturystyki itp. albo do duzego pensjonatu bez przedpłaty, albo z późną przedpłatą.
    Moze bede robił jeden plener duzy a drugi mały.
    To juz raczej rozwazania jesli chodzi o rok 2018.
    W ogole to chcę zrobić wreszcie ogólny zlot nikoniarzy. Na kilkadziesiąt osób. Moze właśnie jesienią lub zimą.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 9 z 23 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plener Jacka Plener "modelkowy" II Ciechocinek 07.2017
    By Jacek_Z in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 100
    Ostatni post / autor: 12-09-2017, 18:45
  2. Plener modelkowy 4-7 września, Ciechocinek
    By Jacek_Z in forum Plenery i warsztaty rok 2014
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 18-03-2017, 00:41

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •