Close

Strona 7 z 23 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 226
  1. #61

    Domyślnie

    Jako że mi pomału klarują się sprawy zdrowotne to też poproszę na listę rezerwową.

  2. #62
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anita_wlo Zobacz posta
    Jesienny plener też fajna sprawa tylko Jacku informację o nim lepiej podać przed wakacjami. Tym bardziej że ten jesienny odbywa się na początku września.
    No właśnie. ja próbowałem szukac ludzi na plener wrześniowy w lipcu i .. porażka. Inna sprawa że plenerów się zrobiło multum, właśnie latem szczególnie ich dużo. I mi wtedy ciężko jets zebrać grupe na wrzesień.
    Cytat Zamieszczone przez anita_wlo Zobacz posta
    Miejscówki może jednak warto mieć stałe i tak modelki się co plener zmieniają. Luboradza była fajnym miejscem.
    Mi też Luboradza super pasuje. Ale miałem uwagi, że jednak ma być zmiana miejscówek. Jak widać wracam - Ciechocinek był w 2014. Luboradza była już 3 razy, ale to było w 2011, 2012 i 2013. Chyba czas tam wrócić.
    Ta spora frekwencja jakoś tknęła we mnie ducha i chyba spróbuje (tak jak dawniej) robić dwa plenery w "sezonie".
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #63
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    117

    Domyślnie

    Dwór Stary Chotow. Heh moje okolice. Dzis przejeżdżałem tam rowerem

  4. #64
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krotki90 Zobacz posta
    Jak są jeszcze miejsca, też się piszę
    Iii .. cisza. Dajesz szansę innym?

    Cytat Zamieszczone przez rpromin Zobacz posta
    Proszę dopisać mnie na listę + 1 osoba, czyli łącznie dwie osoby, pokój 2 osobowy, obie osoby fotografujące
    Jesteś pierwszy na liście oczekujących, ale widzę, że chcesz jechać z kimś. A co jak się zwolni miejsce i to jedno miejsce, a nie dwa? Przyjedziesz sam?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #65

    Domyślnie

    Jacuś zrobiłam przelew Ty to jednak mnie dobrze znasz ;p Ja tam zawsze przygarniam meskie towarzystwo ;p Co do pokoju, to pewnie jutro dam znac.
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  6. #66

    Domyślnie

    @Jacek_Z sprawdz pw i updatnij liste, ja poprosze pokoj w spa z masazystka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  7. #67
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Carlos, Katrina, jak mówicie, że wpłaciliście to wierzę. W weekend bank mi nie pokazuje nowych wpłat, jutro pewnie się pokażą.
    Nie ma info od 2 osób - nikonsta02 i vorlon. Marek chyba jedzie, on zawsze wpłacał w ostatni dzień o ile kojarzę, z Arturem rozmawiałem ze 2 tygodnie temu i on jedzie - tak mówił.
    Jeśli tak, to niestety nikt z rezerwowych się nie załapie.

    Pokoje 1 osobowe: UFI, fafniak, nuberus, Artur100. Kogoś pominąłem? Bo mogłem przegapić coś w PW (mam tych PW dziesiątki).
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #68

    Domyślnie

    Passer-Jacek, tez 1ka (info szło przez FB mes)
    Z - Nikon - www.passer.com.pl

  9. #69

    Domyślnie

    Na jesienny też się piszę

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Iii .. cisza. Dajesz szansę innym?


    Jesteś pierwszy na liście oczekujących, ale widzę, że chcesz jechać z kimś. A co jak się zwolni miejsce i to jedno miejsce, a nie dwa? Przyjedziesz sam?
    Wtedy jedna osoba moze fotografowac a druga wyjechac rekreacyjnie bez foto jak sie domyslam? Mozesz mi wyslac nr tel na priva, lub zadzwonic do mnie prosze (jesli bedzie taka sytuacja ze zwolnilo sie tylko jedno miejsce) to sobie ustalimy jak mogloby to wygladac, numer wyslalem na priva jakis czas temu wraz z pozostalymi danymi.
    Ostatnio edytowane przez rpromin ; 03-04-2017 o 06:40
    D750 N50/1.4 N85/1.8 T70-200G2 T24-70/2.8 S105/2.8 S35/1.4A N35/2.0

Strona 7 z 23 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plener Jacka Plener "modelkowy" II Ciechocinek 07.2017
    By Jacek_Z in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 100
    Ostatni post / autor: 12-09-2017, 18:45
  2. Plener modelkowy 4-7 września, Ciechocinek
    By Jacek_Z in forum Plenery i warsztaty rok 2014
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 18-03-2017, 00:41

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •