Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: M.G

  1. #1

    Domyślnie M.G

    Taki oto set, podzielcie się swoją opinią
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.

  2. #2

    Domyślnie

    Najbardziej podoba mi się 3,4,5. Na pierwszym widać jakby miała odpryśnięty lakier z paznokci... a ja nie lubię jak kobieta ma nie pomalowane dobrze paznokcie. Ale może się czepiam. Te pierwsze w odbiorze (1 i 2) jakieś bardzo ciemne i ciężkie mi się wydają.
    D7200/ 50 mm 1.8D/ SB700/

  3. #3

    Domyślnie

    Nr 3 nic nie wnosi , reszta całkiem fajna.W całym zestawie brakuje mi klatki w ruchu, np. gdzieś na przejściu dla pieszych. Taki kadr ładnie zamykałby nam ten set, ale to tylko moje subiektywne odczucie. Zastanawiam się nad Twoją obróbką , wszystko w miodzie, ciepłe pastelowe kolory.Dziwnie wygląd twarz modelki, zwłaszcza na fot nr 3 , wygląda na spore ruchy pędzla w okolicy polika. Za jasno moim zdaniem, od czubka nos w dół jest znaczna różnica, mnie to razi . Cały set ładny więc moje "opowiadanie" skupia się na nr 3.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotocat Zobacz posta
    Najbardziej podoba mi się 3,4,5. Na pierwszym widać jakby miała odpryśnięty lakier z paznokci... a ja nie lubię jak kobieta ma nie pomalowane dobrze paznokcie. Ale może się czepiam. Te pierwsze w odbiorze (1 i 2) jakieś bardzo ciemne i ciężkie mi się wydają.
    Moja gafa, zapomniałem całkowicie o tych paznokciach Te ciemne no cóż takie miały być. Może się podobać lub nie

    Cytat Zamieszczone przez Pawulon160883 Zobacz posta
    Nr 3 nic nie wnosi , reszta całkiem fajna.W całym zestawie brakuje mi klatki w ruchu, np. gdzieś na przejściu dla pieszych. Taki kadr ładnie zamykałby nam ten set, ale to tylko moje subiektywne odczucie. Zastanawiam się nad Twoją obróbką , wszystko w miodzie, ciepłe pastelowe kolory.Dziwnie wygląd twarz modelki, zwłaszcza na fot nr 3 , wygląda na spore ruchy pędzla w okolicy polika. Za jasno moim zdaniem, od czubka nos w dół jest znaczna różnica, mnie to razi . Cały set ładny więc moje "opowiadanie" skupia się na nr 3.
    Mi też tu brakuje kadru w ruch, zdjęcie takie powstało, ale co tu dużo mówić nie podobało mi się
    Co do 3. była źle naświetlona podczas robienia zdjęcia i tutaj niema co ukrywać że ratowałem się trochę przed prześwietleniem, ale miała to coś co mi się podobało. A to co jest na poliku, to masa drobnych włosków. Taki sam efekt zrobił się na czole modelki, przez co wyglądała jakby miała masakrycznie pomarszczone czoło
    Ale dzięki wielkie za ocenę, jeszcze trochę mi brakuje do tworzenia reportażu portretowego

  5. #5

    Domyślnie

    Ładnej "jakości" są te zdjęcia. Bardzo mi się podoba efekt końcowy. Jak domyślam się to nie tylko obróbka ale i światło na miejscu... Czy doświetlałeś jakimś błyskiem?

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuje, wszystko to światło naturalne, bez błysków itp

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •