Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Klaudia

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie to twarz jest strasznie plastikowa , jakby maskę założyła


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Jak dla mnie to twarz jest strasznie plastikowa , jakby maskę założyła


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie zgodzę się z tobą. Poza tym to dział ,,moda/glamour/beauty'' , więc wchodząc tu można się spodziewać takiego retuszu.
    Co do zdjęć to podoba mi się część pierwsza

  4. #4

    Domyślnie

    1,2,3msa ładne i bardzo takie...czyste. Ciekawie układają sie linie
    Reszta zdjęć to już przekroczenie granicy gdzie twarz staje się maską manekina. Przesadziłeś według mnie.

  5. #5

    Domyślnie

    Postaram się wstawić wieczorem "cropy" kilku oryginałów dla porównania - z retuszu na retusz coraz mniej obrabiam szczególnie twarze - ale być może nadal za mocno

  6. #6

    Domyślnie

    Cała seria dżinsami (twarz) jest dziwna - być może cropy będa lepsze ale w zmniejszeniu/pełnym planie wyglada, no nie najlepiej

  7. #7

    Domyślnie

    Makijaż, oko jest źle pomalowane. Aż boli i przy tym makijażu potęguje wrażenie maski. Tak mi się wydaje.

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie się podoba pierwsza część sesji. Ładnie wykadrowane jak na beauty. Ale średnio mi pasuję uroda modelki do takiej sesji. Nie ma nic w sobie "hipnotajzing" do takich zdjęć. Chyba że to kwestia makijażu/stylizacji, bo może z jakimiś dodatkami ciekawie by się prezentowała. Chociaż ładna kobieta.
    Na kolejnych zdjęciach średnio się prezentują te spodnie, dzwony z cekinami niestety kojarzą mi się tandetą i kiczem. Przydałaby się jakaś stylistka do takiej sesji. Moim zdaniem mogłeś więcej cisnąć w tym czarnym body, bo pasuję do tej modelki, albo z samym kompletem bielizny, bez spodni ale to tylko moje skromne zdanie, nie ma co się przejmować, modelka pewnie zadowolona z efektu, to się liczy Zdjęcia nie są też złe, bo technicznie są ok.

  9. #9

    Domyślnie

    w 3-ciej serii kolor skóry Twarzy strasznie odbiega od koloru reszty ciała
    D3100, D7100 35 1.8G AF-S, Sigma 17-50 2.8 OS, Pentacon 50 1.8 MC, Nikon 85 1.8G, Metz 52 i zero wolnego czasu

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josem32 Zobacz posta
    w 3-ciej serii kolor skóry Twarzy strasznie odbiega od koloru reszty ciała
    To też pewnie kwestia makijażu. Makijaż na buzi na nogach już nie Często na sesjach tak bywa. Poza tym nie rozumiem argumentu, że skóra na twarzy ma inny kolor niż na nogach. Przecież to normalne
    Tu jakby trochę więcej światła poszło na nogi i mniej na buzie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Klaudia
    By Piotrek Charchuła in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 19:09
  2. [ Portret ] Klaudia
    By blackangelek in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-08-2011, 22:27
  3. [ Portret ] Klaudia
    By blackangelek in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-08-2011, 21:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •