Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: FMX

  1. #1

    Domyślnie FMX

    Moje pierwsze spotkanie z FMX.
    Ogniskowa 200mm , przysłona f/2 , czas 1/640 ,ISO od 12800 do 25600





    1



    2



    3



    4

  2. #2

    Domyślnie

    Pasowałoby umieścić w kadrze jakieś przeszkody bo wygląda jakby to były zdjęcia zrobione w studio
    lustra-brak

  3. #3

    Domyślnie

    Kolorki bajka, ale faktycznie przydałby się jakiś punkt odniesienia tzn. jakiś wierzchołek hopki czy cuś podobnego. Ale suma summarum mi się podoba
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  4. #4

    Domyślnie

    Pod sufitem wysokiej hali raczej ciężko o przeszkody, ale mogę je zrobić w PS.

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie to jest bomba Swietnie zamrożone foty. Można obejrzeć szczegóły.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  6. #6

    Domyślnie

    Super zdjęcia Oglądając zdjęcia z tego typu imprez tutaj na forum nigdy nie widziałem w nich nic ciekawego (może też nie jara mnie ten sport), ot, takie pstryki w cyrku, na hali... Trybuny, banery w tle, mnóstwo przeszkadzajek i tak naprawdę mało pomysłu na zdjęcie... pstrykanie tego co się widzi z trybun... Te zdjęcia są wg mnie świetne, żadnych hopek ani innych rzeczy bym tutaj nie łapał w kadrze, te foty podobają mi się właśnie za taki "studyjny", sterylny klimat. Jest pomysł, jest świetne wykonanie, są bardzo dobre kadry.Bardzo na tak
    Ciekaw tylko jestem jak z jakością w pełnej rozdzielczości, ISO masz nieźle pojechane Do netu spoko, a jak wyglądałby wydruk?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Pod sufitem wysokiej hali raczej ciężko o przeszkody, ale mogę je zrobić w PS.
    A jak ci się udało takie czarne tło zrobić? To photoshop?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  8. #8

    Domyślnie

    Dziekuję bardzo za komentarze.
    Jak napisał kolega @sruba, celem było oczywiście zrobienie zdjęć innych niż 99% tego co można znaleźć w internecie. Zadanie nie było łatwe bo logistycznie impreza okazała się ponurym żartem i akredytowani musieli walczyć o miejsce w ogromnym tłumie smartfono-fotografów.
    Jeśli chodzi o wydruk to nie wiem, nie sprawdzałem choć szum na papierze nie jest taki straszny jak go malują.
    Tło jest przyciemnione.

  9. #9

    Domyślnie

    Moim zdaniem jeśli zdecydowałeś się na tak ciasne kadry bez umiejscowienia w przestrzeni to muszą być w kulminacyjnym punkcie każdego triku. Tutaj wszystkie są albo za późno albo za wcześnie.
    D814 | 12-300/1.4-4

  10. #10

    Domyślnie

    Kolego @dandan w idealnym świecie wszystkie kadry byłyby w kulminacyjnym punkcie, niestety w tym przypadku było to niemożliwe
    Gdybym mógł stać tam gdzie chciałem stać to.... Wiecie że dobry fotograf to fotograf z kompletem wymówek?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •