Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Czarnobiele

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Przyznam uczciwie że 1 set zrobił na mnie lepsze wrażenie, ale nie oznacza to że 2 jest zły, jest inny. Może te uliczki i budynki tworzą bardziej mroczną atmosferę ? W każdym bądź razie i tak jest fajnie, pomysł i realizacja na plus.
    Całkowicie się z tobą zgadzam. Marzy mi się dokończenie tego projektu, pokazanie tych Wrocławskich uliczek w taki sposób. Ale przyznam, cholera, że mam z tym problem. Przeszedłem już kilkadziesiąt kilometrów szukając miejsc z ciekawym światłem, ale wszystkie, które spotykałem, były zawalone samochodami. Odwiedzanie podwórek wrocławskich to nie misja dla jednej osoby, przynajmniej nie czuję takiej odwagi nadal.

    pozdrawiam serdecznie i dzięki za słówko !

  2. #12

    Domyślnie

    Fot. 13 jest pojechana na maxa. Czuję niepokój jak na nią patrzę, żeby nie powiedzieć strach. Te ślady sanek ginące w ciemnościach. DOSKONAŁA
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  3. #13

    Domyślnie

    Dzięki wielkie

  4. #14

    Domyślnie

    Jesten pod wrazeniem. Wszystkie swietne, przy czym pierwszy -miejski- set podoba mi sie najbardziej. 5. jest genialna! Jak ktos juz wspomnial, kojarzy sie z kryminalem. Idealny na okladke ksiazki Agaty Christie

    ...tapatalk...

  5. #15

    Domyślnie

    Podoba się Może nie wszystkie, ale jest kilka zdecydowanie wystawowych.
    Tutaj jest... podpis

  6. #16

    Domyślnie

    Przyznam foty mają klimat,..ale nie do końca odpowiada mi konwersja. To co widzimy na monitorze to etap pośredni. Fotografia, to w przypadku cyfry wydruk na papierze. To co zaproponowałeś w większości nie spełniło by zapewne Twych oczekiwań, szczególnie przy większym formacie. Gdybym miał coś wybrać to była by to chyba 13-stka,..( ta ze śladami sanek ).., choć też ilość czerni po prawej stronie jest dyskusyjna. Natomiast następna jak i ostatnia jest moim zdaniem nie do wybronienia, wydrukuj a sam się przekonasz.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamoń Zobacz posta
    Przyznam foty mają klimat,..ale nie do końca odpowiada mi konwersja. To co widzimy na monitorze to etap pośredni. Fotografia, to w przypadku cyfry wydruk na papierze. To co zaproponowałeś w większości nie spełniło by zapewne Twych oczekiwań, szczególnie przy większym formacie. Gdybym miał coś wybrać to była by to chyba 13-stka,..( ta ze śladami sanek ).., choć też ilość czerni po prawej stronie jest dyskusyjna. Natomiast następna jak i ostatnia jest moim zdaniem nie do wybronienia, wydrukuj a sam się przekonasz.
    Nie wiem czy rozumiem - za mało czerni w czerni ? Zaintrygowałeś mnie - sprawdzę co masz na myśli

    Dzięki Panowie !!! Nie spodziewałem się tak dobrego odbioru tych zdjęć. Straciłem prawdę mówiąc chęci by robić je dalej.

  8. #18

    Domyślnie

    Czernie masz OK, tylko zbyt dominują w niektórych kadrach.., staranniej traktuj szarości, one najczęściej decydują o jakości BW. Dla przykładu ostatnia fota jako wydruk była by ogromnym, czarnym prostokątem z niewielką ilością tego co istotne pośrodku. Zastrzegam, że to co pokazałeś jest na tyle interesujące.., że nie powinieneś rezygnować , wręcz przeciwnie zachęcam Cię do dalszych prób... Powodzenia.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamoń Zobacz posta
    Czernie masz OK, tylko zbyt dominują w niektórych kadrach.., staranniej traktuj szarości, one najczęściej decydują o jakości BW. Dla przykładu ostatnia fota jako wydruk była by ogromnym, czarnym prostokątem z niewielką ilością tego co istotne pośrodku. Zastrzegam, że to co pokazałeś jest na tyle interesujące.., że nie powinieneś rezygnować , wręcz przeciwnie zachęcam Cię do dalszych prób... Powodzenia.
    A co mam zrobić, jak nie umiem inaczej ? Nie umiem (a staram się ) robić zdjęć poprawnych, pięknie naświetlonych. Zawsze mi takie wychodzą. Rozkładam ten statyw i zaczynam od -1,3 EV i dochodzę do -3 EV Bo mi się nie podoba Ale postaram się !

    Dzięki za miłe słówka, trzymaj się !

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Domowe czarnobiele...
    By Archibald in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-03-2013, 12:32
  2. Czarnobiele Natalkowe ;-)
    By Marek_L in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-03-2010, 22:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •