Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    Ups. Nie wiedziałem.

  2. #12

    Domyślnie

    ile bylem w Armenii? Jak tam z jazda autostopem? chce jechac na 3 tyg, i musze rozplanowac ile na Karabach ile na sama Armenia...
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Devilish_Chaos Zobacz posta
    ile bylem w Armenii?...
    Zgaduję, że jeszcze nie byłeś W planowaniu Ci niestety nie pomogę, bo Armenię zrobiliśmy przez przypadek a na Karabach zdecydowaliśmy się pod wpływem chwili. Zobaczyliśmy akurat tyle, żeby wiedzieć że nie zobaczyliśmy zbyt wiele i że trzeba będzie tam wrócić. Nie wiem też z czym się je autostop, ale domyślam że w ten sposób podróżuje się wolniej niż wynajętym samochodem lub marszrutką, a my właśnie tak się przemieszczaliśmy. Wiem jedynie, że autostop funkcjonuje i to chyba nawet nienajgorzej. Wydaje mi się, że podobnie jak w Gruzji. Co do spędzonych dni to nawet za dobrze nie pamiętam, ale wydaje mi się że w Armenii spędziliśmy ok 9 dni a w Karabachu tylko 3. Do tego kilka dni w Gruzji. Myślę, że w 3 tygodnie masz szansę zobaczyć wszystko, bo nie są to duże kraje.

  4. #14

    Domyślnie

    tak tak mialo byc: ile byles co do stopa to raczej chodzilo mi o to jak tam sie na to zapatruja miejscowi. pytam bo w sasiedniej Gruzji zanim wyciagniesz palec, juz ktos sie zatrzymuje... jeszcze nie wiem czy sie uda w tym roku ale jesli tak to bede sie staral na 3 tyg. z czego musze wstapic na kilka dni do Gruzji, obowiazkowo odwiedzic tam znajmoych.
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

  5. #15

    Domyślnie

    Z mojej krótkiej obserwacji wynika, że nie ma jakiejś wielkiej różnicy między mieszkańcami Gruzji i Armenii. Są przyjacielscy, gościnni i często aż nazbyt pomocni. Jedyna różnica to taka, że Gruzini myślą, że są europejczykami a Ormianie się lubią z tego pośmiać A poczucie humoru mają ********e. Przynajmniej mi bardzo ono odpowiadało. Reasumując myślę, że z podwózką nie będziesz miał najmniejszych kłopotów. Może Ci jeszcze obiad postawią Tylko pamiętaj (ale pewnie i o tym wiesz), że kaukascy kierowcy to często pijaki i piją czasami nawet za kółkiem. Jeżeli to w połączeniu z górskimi serpentynami nie robi na Tobie wrażenia a do tego masz czas to pewnie autostop będzie strzałem w dziesiątkę.

    Przerywnik w dyskusji.



    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 24-03-2017 o 15:29

  6. #16
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    fajny przerywnik! prosimy więcej

  7. #17

    Domyślnie

    O i rozowy Zapo z Tbilisi sie zalapal Oj cos o tym wiem, do Tushetii jechalismy z Gienadiejm ktory byl nazywany Szumacherem Kaukazu... szalony czlowiek
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

  8. #18

    Domyślnie

    Fajnie się czyta i ogląda, ale wstawiaj Marcinie więcej zdjęć.
    Na tym ujęciu z gierojami to brak Ci munduru, z twarzy do nich pasujesz
    Na fotce z "pijakami" to już pewnie kolega Polak miał dość bo widać jest w pozycji leżącej
    Nikon i podróże ...


  9. #19

    Domyślnie

    Ja to już prawie zdjęć nie robię więc i nie ma co wstawiać. Z ostatnich moich 2 wyjazdów przywiozłem ich w sumie mniej niż kiedyś cykałem przez 2 dni. W czerwcu mam krótki wyjazd na który zamierzam wziąć tylko małpkę z przyspawaną stałką i jeśli się sprawdzi to może w końcu się przemogę. Tymczasem kolejny przerywnik, bez komentarza i bez zbytniej dbałości o kolorek. A munduru nie mam, bo tak działają tajniacy.






  10. #20
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    a na jakich ty szerokościach pracujesz?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Gruzja i Armenia - kilka pytań?
    By cz4rnuch in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 10:28
  2. reportaż Armenia-Gruzja
    By zerolik in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 07-01-2012, 16:42
  3. Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 06-08-2010, 16:37
  4. [ Krajobraz ] Kwadraciak z górskiego potoku
    By Sławomirowski in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-06-2010, 14:18
  5. [pytania] Gruzja, Armenia, Azerbejdżan
    By vertigo in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-05-2008, 10:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •