Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: Lwów- na ile?

  1. #21

    Domyślnie

    5 dni chodziłem z hasskiem i przstawką phaseOne, nikt nic nigdzie
    ...ale sprzęt wygląda jak czołg raczej niż aparat

    dwa lata temu z soniakiem a7 - też nikt nic


    ...za to jak zapłaciłem gdzieś kartą to dwa tygodnie później bank zablokował transakcję z jamajki - polecam bankomaty w banku a później już gotówkę...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #22

    Domyślnie

    Hej,
    Ja byłem w sumie 3 dni. Piękne miejsce. Polecam. Ceny - tanio. Nawet bardzo. Jak dla mnie bezpiecznie. Możesz poczytać trochę informacji http://lookandphoto.com/?p=2342 i tu http://lookandphoto.com/?p=2539

  3. #23

    Domyślnie

    Byłem w zeszłym roku.

    Model - alternatywny wariant rozwiązania o którym pisał Kojocisko - do samej granicy samochodem, zostawiony na parkingu strzeżonym 100m od przejścia. Przejście granicy pieszo. Dojazd samochodem (jak barszcz tanio) pod sam hotel.

    3 dni wystarczą. Chyba że hotel ze spa i inne atrakcje.

    Nikon wrócił. Nie zaobserwowałem wzmożonego zainteresowania sprzętem, mimo sesji z modelkami w strojach ludowych na środku rynku.
    Nikon D610, N85/1.8G, N35/1.8G

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomisiek Zobacz posta
    Hej,
    Ja byłem w sumie 3 dni. Piękne miejsce. Polecam. Ceny - tanio. Nawet bardzo. Jak dla mnie bezpiecznie. Możesz poczytać trochę informacji http://lookandphoto.com/?p=2342 i tu http://lookandphoto.com/?p=2539
    Dzięki... poczytam wieczorem


    Cytat Zamieszczone przez kgeb Zobacz posta
    Byłem w zeszłym roku.

    Model - alternatywny wariant rozwiązania o którym pisał Kojocisko - do samej granicy samochodem, zostawiony na parkingu strzeżonym 100m od przejścia. Przejście granicy pieszo. Dojazd samochodem (jak barszcz tanio) pod sam hotel.

    3 dni wystarczą. Chyba że hotel ze spa i inne atrakcje.

    Nikon wrócił. Nie zaobserwowałem wzmożonego zainteresowania sprzętem, mimo sesji z modelkami w strojach ludowych na środku rynku.
    Tzn ja mam takiego znajomego w Medyce to nawet będzie to lepsza alternatywa niż parking
    Jednak i tak się wybiorę ciapungiem (bo lubię) pewnie do Przemyśla i dalej busami (tego akurat nie lubię)
    Ale własnie... przecież z Przemyśla jeździ pociąg przez Lwów
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Przeżyć w Polsce za 400zł (tyle mniej więcej zarabia np. nauczyciel) też nie do pomyślenia
    Żebyś się nie zdziwił, koleżanka jest asystentką stomatologiczną, zarabia minimalną, po opłaceniu mieszkania i mediów (wynajmuje ) zostaje jej 400 zł na życie. Ucieka do Anglii.

    Żeby nie było że OT, sam chętnie pojechał bym na kilka dni do Lwowa. A ludzie tam przyjaźni? Otwarci na fotografujących, czy wrogość wobec aparatu jak w Polandii?

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    Żeby nie było że OT, sam chętnie pojechał bym na kilka dni do Lwowa. A ludzie tam przyjaźni? Otwarci na fotografujących, czy wrogość wobec aparatu jak w Polandii?
    Polecam, byłem wielokrotnie na Ukrainie. Z ludźmi nie ma problemu, ceny - magia, w końcu na Bookingu mogłem posortować hotele od najdroższych
    Zrobiłem troche kilometrów autem po UA i ... nie wiem co napisać... Jak ktoś tego nie widział to nie do opowiedzenia. Podrózowanie i jazda autem, pojęcie asfaltu, lini ciągłej itp zupełnie zmieniły dla mnie sens. Ale do samego Lwowa od granicy spoko - droga ok. Można również pociągiem do Kijowa przez Lwów. Wdzięczne miejse do fotografowania (sam Lwów jak i okolice).
    Piękno Lwowa...


  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    do samego Lwowa od granicy spoko - droga ok.
    Co takiego? Kiedy zrobili? Jak jechałem raz, to dziura na dziurze i trzeba było jechać naprawdę szybko, żeby amortyzatory nie zdążyły przenosić. Pamiętam, że kawałek trzymałem się za cysterną na Zile z napisem "Mołoko", z której po drodze zamiast mleka, leciała ciurkiem benzyna i waliło strasznie. A sam Lwów - szkoda gadać, jeśli chodzi o brukowaną nawierzchnię, ale miasto do zwiedzania jest fantastyczne.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Co takiego? Kiedy zrobili? Jak jechałem raz..
    Jechałeś raz i już zbudowałeś stereotyp... Zapewne jechałeś przed 2012. Na EURO odrobinę poprawili infrastrukturę choc tylko główne z punktu widzenia imprezy trasy. Część starych uliczek rzeczywiście krzywa niemiłosiernie ale sporo już po remoncie. Im głębiej w kraj tym rzeczywiście większa masakra. Ale Korczowa-Lwów jest ok. W mieście najlepiej jeździć taxi (uwaga bo zamówienie z polskiego telefonu jest niejednokrotnie droższe od samego kursu).

  9. #29

    Domyślnie

    a po euro plakaty i transparenty w poprzek ulic do tej pory wiszą i na euro zapraszają ;>
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  10. #30

    Domyślnie

    Jeździłem tam przed Majdanem, wielkie nadzieje, myśli o UE... Później po Majdanie, już w czasie wojny. Kraj który niszczeje trawiony złem z zewnątrz ale i z wewnątrz. Czarno to widzę...

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lwów
    By FlashGordon in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 04-05-2011, 22:31
  2. [ Architektura ] Lwów BW
    By black70 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2011, 21:29
  3. [ Architektura ] Lwów
    By verus in forum Architektura
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-03-2011, 21:05
  4. [ Reportaż ] Lwów... w PS
    By NBA in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-08-2008, 09:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •