Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Trening

  1. #1
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  2. #2

    Domyślnie

    Sztuki walki a zdjęcia ... Jak dla mnie są zbyt statyczne.
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  3. #3

    Domyślnie

    Za poprzednikiem, za bardzo statyczne, nie ma żadnych ciekawych póz, momentów. Od siebie dodam, że zupełnie nieciekawe tło, drabinki, szafka od bezpieczników, plecaki... Rozumiem, że te treningi odbywają się na sali gimnastycznej w jakiejś szkole, ale można to obejść, a przy okazji wykreować dużo bardziej dynamiczne i ciekawe ujęcia. Poproś dwóch sensei o poświęcenie ze dwóch - trzech godzin na foty, umówcie się tylko na zdjęcia, oni niech przygotują parę efektownych rzutów, a ty weź lampy, sterownik bezprzewodowy, poustawiaj światło, wydobądź błyskiem postacie i zamroź ruch, a tło wygaś do czerni... Od razu będzie to lepiej i efektowniej wyglądało. Popatrz na zdjęcia kolegi @esperal w wątku sąsiednim...

  4. #4

    Domyślnie

    Zgadzam się z poprzednikami, że trochę statyczne. Chyba, że taki efekt chciałeś wywołać. Ogólnie miałem wrażenie, że to pozowana sesja, a nie prawdziwy trening. Plus za wersję B&W.

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim odwiedzającym, a zwłaszcza komentującym. Kilka słów ode mnie.

    Złapałem kontuzję i na trening mogłem sobie wpaść towarzysko, pstryknąć fotki. Tak widziałem ten trening.
    @cezary-k tradycyjne ju jutsu jest umiarkowanie dynamiczne, ale na pewno np. 5tkę mogłem inaczej chwycić.
    @sruba może kiedyś się zbiorę za ujęcia low key, ale nie przepadam za nimi. Tak wygląda trening. Portrety są robione w trakcie rozgrzewki - to moment przejścia z codzienności dnia w trening. To przygotowanie ciała do bólu i wysiłku, Także koncentracja. Z umówieniem się z sensejami nie mam dużego problemu, bo schizofrenię mam póki co tylko przy wstawaniu - kiedy jedno ja chce pospać, a drugie ja krzyczy "pora wstawać: .

    A zdecydowałem się pokazać te zdjęcia, bo pewien mocno już dojrzały absolwent wydziału operatorskiego łódzkiej filmówki (podobno nieskory do pochwał), wyraził się pochlebnie o tej fotograficznej notatce. To także jedna z moich pierwszych prób B&W - sodowe oświetlenie sali nie daje w obróbce dużych szans .

    Jeszcze raz wszystkim dziękuję!
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #6

    Domyślnie

    A mnie, jako entuzjaście JJ - bardzo się podoba. Trenowałem pięć lat i dla mnie - amatora fotografii, są to fajne zdjęcia.

    Pozdrawiam Autora!

  7. #7

    Domyślnie

    Kilka lat trenowałem aikido, i wiem, ze na treningu może się dziać
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  8. #8

    Domyślnie

    No ale to właśnie nie aikido . Ale oczywiście masz rację - czasem potrafi się dziać.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Trening bokserski
    By hardcore in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-06-2012, 14:16
  2. Trening Belga
    By adamkloc in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-10-2011, 21:58
  3. [ Sport ] trening
    By noise13 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 16:55
  4. [ Reportaż ] Trening
    By Loki in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 13-12-2006, 08:55
  5. [ Reportaż ] Trening
    By crazyjack in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-03-2006, 19:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •