Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21

    Domyślnie

    Nie chcę wywoływać kolejnej wojenki dlatego postaram się napisać możliwie delikatnie.
    Podoba mi się jedynka i czwórka choć wolałbym aby łokcie nie były podcięte
    To że dziewczynie nr 2 się nie podoba, nie jestem zdziwiony. Dziewczyna ma dosyć szeroką twarz a na tym zdjęciu ułożenie włosów spowodowało że twarz stała sie praktycznie kwadratowa
    W zakładce "Glam/moda" drażni inny kolor skóry na rękach.
    O ile dobrze zauważyłem to pisałes o 35 użytej i że innego szkła nie miałeś. Na blogu dałeś zdjęcia które dokładnie pokazują dlaczego niektórych szkieł nie nalezy używac w pewnych sytuacjach , pod pewnymi kątami itp.

    ahhh - co do zdjęć gdzie starasz sie pokazać przestrzeń w której funkcjonuje modelka. Częściowo zgadzam sie z Jackiem Z ale nie do końca. Uważam za całkowicie błędne kadrowanie które zaprezentowałeś. Rozumiem chęć pokazania tła i klimatu knajpki ale równie dobrze można było zrobić zdjęcie poziome i z niższej perspektywy.

    Tak wiem - teraz przejedziesz sie jak to zwykle masz w zwyczaju po moim folio. Nie krępuj się
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 13-03-2017 o 21:54

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kabumbum Zobacz posta
    Bardzo klimatyczne zdjęcia ! Nie szaleję z ich ocenianiem pod kątem poprawności technicznej, czy innymi takimi niuansami- zostawię to dla tych bardziej doświadczonych użytkowników, mi po prostu bardzo miło było nacieszyć nimi oko. Jak dla mnie dobra robota, a no i uroda modelki bardzo ciekawa.
    Pozdrawiam.
    Dzięki za opinie gdyby wszystko było poprawne technicznie, to świat byłby nudny

    @fafniak tak czy inaczej, dzięki za opinie. Twojego PF nie chcę mi się raczej odwiedzać, widziałem i nie mam powodów żeby tam wracać, także się nie martw...
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 13-03-2017 o 22:06

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    To znaczy ?
    Zobacz to to zrozumiesz https://500px.com/fl-photostudio
    .................................................. .................................................. ............
    www.greniuk.com

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gdariusz Zobacz posta
    Zobacz to to zrozumiesz https://500px.com/fl-photostudio
    Ładne portfolio, ale wciąż nie mogę się przekonać, co to ma do rzeczy, tym bardziej że robiąc te zdjęcia nie wzorowałem się innym warsztatem i portfolio które tu podlinkowałeś - więc porównanie z krzaka wyciągnięte Chyba że chcesz mnie przekonać że powinienem robić identycznie tak samo jak fotograf którego podlinkowałeś.... to bezsensu, lepiej jednak mieć swój styl
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 15-03-2017 o 11:04

  5. #25

    Domyślnie

    Brakuje mi kubka z kawą w dłoniach , ubijania , łyk kawy na 4 wiele by wniósł. 1 bardzo ładna, reszta taka sobie.

  6. #26
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 744

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gdariusz Zobacz posta
    Zobacz to to zrozumiesz https://500px.com/fl-photostudio
    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Ładne portfolio,..
    Nie wiem czy otwierać tu taką dyskusję, ale to czy to portfolio jest super jest dyskusyjne. Zasługi fotografa oceniłbym tu na 20%. Na większości zdjęć nie popełnił błędów, zwraca uwagę na światło, choć w wielu z tych zdjęć wcale dobrego światła nie miał - to obróbka. Jego wkład w obróbkę jest większy - ze 30% (obróbkę uważam za mocno przesadzoną, ale taka się większości podoba), 20% to zasługa atrakcyjnych dziewczyn, 10% na makijaż i stylizacje, a ostatnie 20% - zasługa jasnego szkiełka dającego małą GO (choć ... czy to takie fajne? czy czasami zbyt nużące i nie pokazujące lokalizacji).
    Takich zdjęć są dziesiątki tysięcy, już ich nie zapamiętuję.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 16-12-2017 o 15:57
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #27

    Domyślnie

    Ja to widziałem przez mały wyświetlacz na telefonie. Ale rzuciło mi się w oczy to że zdjęcia są mocno forsowane przez photoshopa, głównie spodobały mi się te modelki 😁. Ale teraz faktycznie widzę na monitorze że duża zasługa photoshopa na tych zdjęciach. Mocno, mocno. Ale cóż, taki styl ma gość. Z tymi procentami idealnie to opisałeś 👍

  8. #28

    Domyślnie

    jak dla mnie mega kolory zawsze chciałem takie osiągnąć fajne szkło. Widziałem na mm mi się podoba cały set jest poprostu przyjemny w odbiorze
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

  9. #29

    Domyślnie

    @ JacekZ

    Pewnie dlatego na jego stronie można kupić video tutoriale z retuszu za 85 - 129 €* Zdjęcia są tylko pretekstem do sprzedania obróbki, a ona jest przesadzona, by klient wiedział za co płaci. Ot, taki pomysł na biznes.

  10. #30

    Domyślnie

    Jak dla mnie fajne 1 i 3.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Przy kawie
    By szymon708 in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-07-2013, 10:29
  2. ...na kawie...
    By .:Ania:. in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-02-2013, 00:59
  3. [ Portret ] Przy kawie...
    By kabal in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 06-11-2009, 14:59
  4. [ Portret ] Przy kawie 2
    By kabal in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 06-11-2009, 10:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •