Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Lightroom dla średniozaawansowanych. Warsztaty w Krakowie i online. 19.03.2017

    19.03.2017
    Kraków i online

    • Nauczysz się lepiej wykorzystywać potencjał Lightrooma
    • Poznasz możliwości programu w zakresie obróbki zdjęć.
    • Będziesz wiedzieć, co zrobić by usprawnić pracę i zaoszczędzić czas
    • Szkolenie prowadzi praktyk, który na co dzień pracuje w Lightroomie



    Program warsztatów:

    1. Praca z wieloma katalogami, import i eksport katalogów
    2. LR i Photoshop integracja
    3. Lightroom i programy zewnętrzne
    4. Rozbieramy i analizujemy presety
    5. Praca nad fotografiami testowymi:
    6. Portret – retusz w LR
    7. Krajobraz – korekcja geometryczna
    8. Architektura – korekcja geometryczna
    9. Korekcja kolorów
    10. Profilowanie rawów
    11. Praca nad fotografiami uczestników.
    12. Na warsztaty weź laptopa oraz tablet graficzny (jeżeli używasz).



    Na warsztaty weź laptopa oraz tablet graficzny (jeżeli używasz).

    Zapisy: http://szkolaretuszu.pl/warsztaty/li...aawansowanych/

    Informacje: kontakt@szkolaretuszu.pl, 794 401 447

    CENA: 399 zł stacjonarnie i 299 zł online.

    Każdy uczestnik warsztatów (stacjonarnych i online) otrzyma bezpłatny, nieograniczony dostęp do nagrania warsztatów.
    Warsztaty online odbywają się na platformie do webinarów. Uczestnicy mają udostępniony obraz ekranu prowadzącego i słyszą jego głos. Mogą zadawać pytania na czacie. Otrzymują również materiały, by pracować podczas warsztatów.

    PROWADZĄCY
    Michał Wiatrowski, fotograf i producent wystaw fotograficznych. Ekspert od przetwarzania obrazu i druku fotografii. Prowadzi sklep fotopapiery.pl
    Wykonuje projekty graficzne i fotograficzne. Wyróżniany wielokrotnie za prywatne projekty artystyczne i zdjęcia, m.in. World Photography Award, Nagrodą British Council oraz wyróżnienie NCK. W Szkole Retuszu prowadzi warsztaty z zarządzania kolorem i przygotowania do druku oraz Adobe Lightrooma.

  2. #2

    Domyślnie

    Takie pytanie retoryczne. Czy ktoś na prawdę wierzy w to, że jakiś ekspert chce się z nim podzielić wiedzą ? Dałem się złapać dwa razy na webinaria i raz na "warsztaty". Musiał bym użyć wielu słów uznawanych za politycznie niepoprawne aby to opisać. Nigdy więcej. Program warsztatów to 1/10 spisu treści jakiegoś podstawowego podręcznika do LR za około 50 PLN.
    Ostatnio edytowane przez DaroD300S ; 07-03-2017 o 08:15

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli ktoś zaczyna od zera, każde nowe narzędzie i każdy nowy trik to dla niego przyrost ogromny przyrost wiedzy (bo zaczyna od zera)
    Jeśli już znasz Lightrooma czy Photoshopa choćby w stopniu średnim to znasz pewnie dziesiątki, jak nie setki różnych 'przyborów' i trików, wtedy nawet 10 nowych sposobów czy innych przykładów użycia to jakiś marny procent tego co już wiesz.

    Niestety najtrudniejsze jest budowanie wiedzy/umiejętności jeśli ma się solidne podstawy. Dlatego rzemieślnikiem, można zostać w dwa lata a żeby być mistrzem trzeba pracować całe życie.

    Byłe na kilku warsztatach obróbkowych, na żadnym nie słuchałem z wypiekami na twarzy przez cały dzień, zwykle to był jeden czy dwa 'momenty' ale to właśnie za to płacisz. Jeśli siadasz do komputera po raz pierwszy i masz otworzyć listę plików na pendrajwie, klikasz mój komputer, klikasz w pendrajwa i zrobione. Jeśli na kursie dowiesz się, co robi skrót Win+E to moim zdaniem było warto...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Jeśli ktoś zaczyna od zera, każde nowe narzędzie i każdy nowy trik to dla niego przyrost ogromny przyrost wiedzy (bo zaczyna od zera)
    Jeśli już znasz Lightrooma czy Photoshopa choćby w stopniu średnim to znasz pewnie dziesiątki, jak nie setki różnych 'przyborów' i trików, wtedy nawet 10 nowych sposobów czy innych przykładów użycia to jakiś marny procent tego co już wiesz.

    Niestety najtrudniejsze jest budowanie wiedzy/umiejętności jeśli ma się solidne podstawy. Dlatego rzemieślnikiem, można zostać w dwa lata a żeby być mistrzem trzeba pracować całe życie.

    Byłe na kilku warsztatach obróbkowych, na żadnym nie słuchałem z wypiekami na twarzy przez cały dzień, zwykle to był jeden czy dwa 'momenty' ale to właśnie za to płacisz. Jeśli siadasz do komputera po raz pierwszy i masz otworzyć listę plików na pendrajwie, klikasz mój komputer, klikasz w pendrajwa i zrobione. Jeśli na kursie dowiesz się, co robi skrót Win+E to moim zdaniem było warto...
    Nie, nie było warto. Ta wiedza jest ogólnie dostępna za darmo lub za niewielkie pieniądze.

  5. #5

    Domyślnie

    Sorrki ale moje zdanie jest mojsze niż twojsze więc proszę nie wciskać mi w usta swoich zdań.



    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #6

    Domyślnie

    Pewnie, że Twoja prawda jest bardziej twojsza niż mojsza. Parę dni temu natknąłem się na forum na pytanie od zapewne młodego adepta sztuki : jak zrobić zdjęcie jak para młoda stoi w kościele w drzwiach? Oczekiwał on odpowiedzi w jednym i to niekoniecznie złożonym zdaniu. A wystarczy poczytać choćby Neila van Niekerka. Ale to już kilka zdań, ba kilka stron i trzeba jeszcze zrozumieć co się czyta. I pewnie stąd popularność tego typu szkoleń.

  7. #7

    Domyślnie

    Zapominasz o podstawowej zalecie, spotykasz innych ludzi o podobnych do swoich zainteresowaniach i różnym (czasem wyższym) poziomie umiejętności.
    Owszem WSZYSTKIE triki da się znaleźć na filmikach w internecie ale trzeba wiedzieć czego się szuka.
    Wychodzenie z domu i poznawanie ludzi, naprawdę nie jest złe...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

Podobne wątki

  1. Warsztaty Adobe Lightroom. 18.03.2017, Kraków i online.
    By Szkoła Retuszu in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-03-2017, 19:59
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 17:28
  3. Capture One. Warsztaty w Krakowie i online. 11.02.2017
    By Szkoła Retuszu in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 17:23
  4. 18.02.2017 Kraków i online. Lightroom dla średniozaawansowanych
    By Szkoła Retuszu in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-12-2016, 13:28
  5. 15.01.2017 Kraków i online. Warsztaty Adobe Lightroom
    By Szkoła Retuszu in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-12-2016, 16:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •