Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jam.

  1. #1

    Domyślnie Jam.




    Zapraszam.





    Nikkor 80-200/2.8D
    Nie wiem, co napisać.

  2. #2
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Bardzo fajne zdjęcie, a tu taka cisza. Jeśli musza być jakies uwagi to chyba jednak bym nie obcinał czubka głowy. I już zupełny drobiazg - rzęsy oka po prawej dostały światło i te kreseczki ciut przeszkadzają.

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie też się podoba. Lubię ten styl. Mocne i kontrastowe WB. Jedyne co mi przeszkadza to jasna plama z prawej strony tła. Po prostu lubię idealny porządek w zdjęciach ale może taki był zamysł.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  4. #4
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Kiedy to właśnie cały smak tego zdjęcia.

  5. #5

    Domyślnie

    hmm... tak sie zastanawiam... jak dlugie trzeba miec rece, zeby z 80-200 se selfika pyknac?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    hmm... tak sie zastanawiam... jak dlugie trzeba miec rece, zeby z 80-200 se selfika pyknac?
    Najlepiej robić coś cudzymi rękoma.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Bardzo fajne zdjęcie, a tu taka cisza. Jeśli musza być jakies uwagi to chyba jednak bym nie obcinał czubka głowy. I już zupełny drobiazg - rzęsy oka po prawej dostały światło i te kreseczki ciut przeszkadzają.
    Uciąłem specjalnie, żeby nie wyjść na czubka , a właściwie, żeby złamać owal. Prawą stronę też z zamysłem lekko pokazałem.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    Mnie też się podoba. Lubię ten styl. Mocne i kontrastowe WB. Jedyne co mi przeszkadza to jasna plama z prawej strony tła. Po prostu lubię idealny porządek w zdjęciach ale może taki był zamysł.
    Taki był zamysł. Miałem być styczny do tego trójkąta zegarmistrza światła.
    Nie wiem, co napisać.

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba, świetnie zagrane światłem i cieniem.
    Niby proste zdjęcie a bardzo dobre.

  8. #8

    Domyślnie

    Szerokie bary, bardzo dobre światło. Podoba mi się jak przenosi i dzieli kadr, bardzo dobra robota. Tu drogi Panie 6x6 i centralnie bym robił.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawulon160883 Zobacz posta
    Szerokie bary, bardzo dobre światło. Podoba mi się jak przenosi i dzieli kadr, bardzo dobra robota. Tu drogi Panie 6x6 i centralnie bym robił.
    Przy 6x6 światła by mi było szkoda.
    Nie wiem, co napisać.

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •