Close

Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 133
  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jamor Zobacz posta
    jak trzeba to dołoze- ale kurka d500 ma chyba monitor na klapie. Moj plener to głównie krzaczory. Klapa jest jakos blokowana przyciskiem ?
    Nie jest, ma zatrzask. Nie urwiesz jej, bez stresu Ale to nadal będzie kulawy AF-F w czasie filmowania...

  2. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ...Sorry ale nie ma tanio i dobrze...
    Sorry, ale u Nikona, przynajmniej jeśli chodzi o AF przy filmowaniu, nie ma też drogo i dobrze (no chyba, że piszemy o Nikon 1) Jak się nad tym zastanowić to D800 wcale nie jest takim złym pomysłem. Jakość wideo nie jest najlepsza, ale też wstydu nie ma. Poza tym wideo u kolego to nie priorytet a bardziej dodatek. Jedyne co trzeba to pogodzić się z tym, że AF może służyć co najwyżej do wstępnego ustawienia ostrości, potem już raczej manual.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 14-05-2018 o 07:58

  3. #73

    Domyślnie

    Czytam opinie i chyba jednak d500. Klapa monitora jak piszecie nie problem. Na nowy raczej mi szkoda kasiory, są juz z małym przebiegiem za 6,5 tys zł. Jakos jest ich z uzywek zdecydowanie mniej w sprzedazy niz d800.

  4. #74

    Domyślnie

    Melduje ze w koncu zakupiłem w sklepie nówke d500. Jesli chodzi o robienie zdjec to przy przejsciu z d300 na d500 zero problemu z obsługa, coś tam małe zmiany w przyciskach. Zdjecia duuzzo lepsze. A wideo oczywiście tak jak pisaliście- manual. Jedyny najwiekszy problem jaki mam to to że przez wizjer widze ostro a na monitorze juz nie - bo juz oczy nie te. Okulary +1. Czy mozna nagrywać bez stałego podgladu na monitorze ? Przyznaje - nie przeczytałem jeszcze dobrze instrukcji

  5. #75
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 744

    Domyślnie

    Patrzyłeś przez wizjer przy filmowaniu? Skąd tam ma być obraz, jak lustro jest podniesione?

  6. #76

    Domyślnie

    ano próbowałem

  7. #77
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 158

    Domyślnie

    Odkopie wątka

    Troszke czasu minęło od ostanich postów. Może pojawiło się coś nowego. Co byście polecili do pofocenia i do pofilmowania? W budżecie około 1500-1800 zł? Najlepiej małe i kompaktowe by mieć częściej przy dupsku

    Kompakt? Bezlustro?
    Tak by można było podpiąć jakiś zewnętrzny mikrofon dla lepszego dźwięku.

    Jestem kompletnie zielony, nigdy nie filmowałem tak ciut bardziej "pro" nie licząc jakichś migawek cegłofonem więc hejt mile widziany ale i jakieś wskazówki też

  8. #78
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Sony A6000 z kitem w czarne piątki był w okolicach 1800-1900zł i może teraz świątecznie też coś będzie, tylko nie wiem czy w tym staruszku wszystko by ci pasowała zwłaszcza w video.

    Jak nie potrzebujesz wizjera to bardzo fajny jest w promo teraz https://mediamarkt.pl/foto-i-kamery/...pancake-czarny lub https://www.euro.com.pl/kompakty-z-w...m-czarny.bhtml

  9. #79
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 158

    Domyślnie

    Dzięki wielkie już mam punkt zaczepienia.

    Używki też mogą być jakby co Aparat bardziej z myślą dla kumpla, nagrać coś na yt ale i właśnie troche zdjęć na bloga itd. Nie zawsze chce sie lustro ze sobą dźwigać a czasami sie gdzieś na spontanie wylezie i wtedy taki mały aparat jak znalazł by nosić zawsze ze sobą i nie obciążać się.

    Co do A6000, ja nie mam bladego pojęcia o kręceniu wiec nawet nie wiem co by mi mogło nie pasować

    Tu mamy bezlustra. A coś z kompaktów godnego uwagi?

  10. #80

    Domyślnie

    Też zdecydowanie polecam A6000, a przewagą nad kompaktem jest zdecydowanie to, że przez adaptery podepniesz cokolwiek do filmowania, a to się przydaje Jakiegoś fajnego pleśniaka za 50 zł z ciekawym bokehem, czy coś. Jedyna wada - trzeba uchylić ekranik, żeby można było filmnować dłużej, bo inaczej po 5-10 minutach jest przegrzana matryca w zależności od temperatury w której działasz. Jest kilka wad, ale w cenie poniżej 2k zł nie ma co narzekać.

Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Obiektyw do filmowania
    By Manly in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 19-10-2017, 15:20
  2. Jaki aparat/sprzęt do filmowania
    By Pawlo123 in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 02-02-2017, 12:21
  3. Aparat do filmowania z powietrza
    By charlie_kr in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 04-05-2015, 10:22
  4. Podstawy filmowania,
    By YaPKnn in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-03-2014, 13:31
  5. Filtry do filmowania
    By KaniaKowski in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2013, 15:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •