Close

Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 270
  1. #191

    Domyślnie

    Dawno się zaczął. W styczniu już. Co sezon to coraz trudniej.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #192

    Domyślnie

    Dziwna sprawa, że niektórym co sezon coraz trudniej, a niektórym co sezon coraz lepiej

  3. #193

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Dawno się zaczął. W styczniu już. Co sezon to coraz trudniej.
    Dziwne, u mnie tegoroczny sezon zaczął się już w październiku...
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #194

    Domyślnie

    W grudniu kończyłem sezon 2016 a w styczniu zacząłem 2017, ale żeby w październiku zaczynać nowy sezon, czyli który sezon
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 18-04-2017 o 22:45
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #195

    Domyślnie

    Każdy zbiera to co wcześniej zasiał. Jeżeli nie idzie tak jak planowałeś to znaczy że coś trzeba zmienić. No i w tej branży reklama jest równie ważna co warsztat.

  6. #196

    Domyślnie

    Nie wiem, jak wy zdobywacie zlecenia, albo zwyczajnie ściemniacie, że macie wypełniony cały grafik. Nikt oczywiście się do tego nie przyzna. Na fb w grupie "szukam foto na ślub" na jedno ogłoszenie jest kilkudziesięciu chętnych, obojętnie z której części Polski. I wśród ubiegających się o zlecenia w takim koszmarnym castingu widze też znane mi marki/nazwiska, które raczej spodziewałem się, że dobrze sobie radzą. Producenci sprzętu foto napędzają lipną koniunkturę, które nie ma.
    Ostatnio edytowane przez Brassai ; 05-05-2017 o 19:33

  7. #197

    Domyślnie

    Ja w tym roku byłem proszony już cztery razy żeby obfocić ślub, choć ślubów nie fotografuję Mówię o zleceniach płatnych, dobrze płatnych.

  8. #198

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Ja w tym roku byłem proszony już cztery razy żeby obfocić ślub, choć ślubów nie fotografuję Mówię o zleceniach płatnych, dobrze płatnych.
    Chyba w twoich snach. Ja mówię o faktach, a fakty są takie, że nie dla wszystkich starczy miejsca. Zobacz grupę:
    https://www.facebook.com/groups/fotografslub/

  9. #199

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Brassai Zobacz posta
    Chyba w twoich snach. Ja mówię o faktach, a fakty są takie, że nie dla wszystkich starczy miejsca. Zobacz grupę:
    https://www.facebook.com/groups/fotografslub/
    Ale że niby co? @esperal kłamie? Czy możliwe jest byś wiedział lepiej niż on co robi i jakie ma oferty?

  10. #200

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Ale że niby co? @esperal kłamie? Czy możliwe jest byś wiedział lepiej niż on co robi i jakie ma oferty?
    Po prostu nie wierzę

Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. do fotografów ślubnych
    By anina in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-02-2017, 15:23
  2. [ Reportaż ] kilka ślubnych..
    By Kamash in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-09-2006, 13:43
  3. [ Reportaż ] kilka ślubnych
    By seamoon in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-07-2006, 22:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •