Close

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 111
  1. #21

    Domyślnie

    Dobra... nie marudzić już więcej


    RAWek jak RAWek... jak ktoś znajdzie pomysł na ciekawe rozwinięcie tematu to prześle, jak nie to nie.

    Bywają lata tłuste, bywają też i suche

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Popatrzyłem na skrzynkę i 4. prace jest... MAO!!!!
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #22

    Domyślnie

    Jasne że obowiązku nie ma ale jakoś smutno jak MAO a jeszcze bardziej jak się ludziska denerwują przy...zabawie
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  3. #23

    Domyślnie

    @spiritus, taczka już gotowa, niebawem będziemy Cię na niej wywozić ... ale nie martw się, sobie też taką szykuję

    Ludziki drogie, pamiętajmy, że to tylko zabawa i nie zawsze dostajemy coś fajnego na warsztat ... Mnie również nie podoba się opis jak powstało zdjęcie, bo sugeruje olewczy stosunek do Rawkowej braci, ale wydaje mi się, że autor tymi słowami raczej chciał usprawiedliwić jakość foty, a nie nas olać ...

    W każdym razie, i kierują to również do siebie samego ... "Jak Cię ciśnie guma, to poluzuj majty"

    Słonecznej soboty wszystkim
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  4. #24

    Domyślnie

    Szanowni Kierownicy... Napiszę jeszcze raz... Uważam że zrobiono sobie z Nas jaja tym rawkiem a tekst autora pod nim to jest po prostu bezczelność.
    Zabawa w rawki trzymała wysoki poziom, dlaczego to niszczycie i zniechęcacie ludzi do uczestnictwa?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Szanowni Kierownicy... Napiszę jeszcze raz... Uważam że zrobiono sobie z Nas jaja tym rawkiem a tekst autora pod nim to jest po prostu bezczelność.
    Zabawa w rawki trzymała wysoki poziom, dlaczego to niszczycie i zniechęcacie ludzi do uczestnictwa?
    @thekrycha ..... ooo masz.... jeszcze nam się dostało
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    @thekrycha ..... ooo masz.... jeszcze nam się dostało
    Nooo... to coś, co dopuściliście do publikacji, jak już zostało na karcie i właściciel tego od razu nie skasował powinno nie opuszczać kosza systemowego...
    Nie wspominając nawet o publikacji tego tu i ten opis... To Wy nad tym co tu się dzieje czuwacie (tak mnie się przynajmniej wydaje). To tak moim nie istotnym zdaniem użytkownika oczywiście

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Nooo... to coś, co dopuściliście do publikacji, jak już zostało na karcie i właściciel tego od razu nie skasował powinno nie opuszczać kosza systemowego...
    Nie wspominając nawet o publikacji tego tu i ten opis... To Wy nad tym co tu się dzieje czuwacie (tak mnie się przynajmniej wydaje). To tak moim nie istotnym zdaniem użytkownika oczywiście
    Z RAWkami jest tak, że nie ma żadnego sita. To od autora zależy czym chce się zaprezentować (ja tu tylko sprzątam ).
    Michał (thekrycha) on się zajmuje tematycznymi więc chociaż z niego zejdź
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    ...ja tu tylko sprzątam...
    No to nie "posprzątał" Szanowny Kolega i się zrobiło "be", było przynajmniej zadbać o ten "piękny" podpis, skonsultować to z użytkownikiem... napisać że to edycja "super speszyl" dla maniaków obróbki... Nie zwalajcie teraz na autora, On tego tu nie wstawił

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    No cóż, ja głosuję "nogami", wyraziłem swoje zdanie na temat tego rawka i udziału w tym nie wezmę, szkoda mi na to coś minuty czasu. Życzę powodzenia innym
    Hmm skoro napisał Pan tak to po co wdawać się w niepotrzebne dyskusje. Takie za przeproszeniem "płakanie" do niczego dobrego nie prowadzi. Chciałem być po prostu szczery w tym co napisałem i mam to zdjęcie obronione i wiem że da się z niego dużo wyciągnąć. W rozdzielczości którą udostępniamy na forum i tak tego poruszenia nie widać... Może jestem nowy na forum, może zdaniem niektórych nie umiem robić zdjęć ale pokażcie mi proszę gdzie w regulaminie pisze zdjęcie ma być idealnie ostre bez ziarna, blików, przepaleń itp. Nie pisze. Czasem warto uchwycić chwilę jeśli widzi się w niej coś pieknego czy interesujacego, nie bacząc na konsekwencje. Byłem ciekaw jak sobie z tym rawem poradzą inni czy da się go lepiej obrobić Ode mnie. Zdjęcie idealne nie jest ale dobrze obrobione wygląda przyzwoicie szczególnie w rozdzielczości 1280px..
    Proszę mnie krytykować dalej jeśli chcecie.. Pamiętajcie jednak ze nie o to tu chodzi.
    Mam tylko pytanie czy do rawkow kwalifikujemy tylko Rawy zrobione Nikonami czy inne firmy też?

  10. #30

    Domyślnie

    Już, już... spokojnie

    RAWy oczywiście z każdej puchy podchodzą. Nie musi być nikon :P


    Bawcie się tu dobrze, bądźcie grzeczni... ja wyjeżdżam na dwa dni.

    Cium, pa
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki nr 134
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 17-02-2017, 00:20
  2. Zabawa w RAWki nr 133
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 06-02-2017, 14:37
  3. Zabawa w RAWki nr 132
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 26-01-2017, 00:25
  4. Zabawa w RAWki no 9
    By sea21 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 21:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •