Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 111
  1. #11

    Domyślnie

    Wysłane. Było trudniej niż poprzednio, dwukrotnie podchodziłem. Wprawdzie nie jestem zadowolony z efektu, ale jakbym jeszcze kilka podejść zrobił to chyba by i tak różnicy wielkiej nie zrobiło.

  2. #12

    Domyślnie

    Nie wiedziałem, że ten obiektyw jest taaaaki nieostry...

    Próbowałem podejść do zdjęcia raz na razie. Wiem, że obróbka nieswojego foto może być dobrym ćwiczeniem. Ale jakiekolwiek uczucia powinna scena budzić w potencjalnym edytującym... U mnie na razie głucho. Dość nieuczesany pierwszy plan... Będzie trzeba sporo się nakombinowac. Ale nieostrość jest bardzo demotywująca.

  3. #13

    Domyślnie

    To raczej kwestia czasu 1/3 s i strzału z ręki. W rozdzielczości na forum i tak nie będzie tego widać.

  4. #14
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem ale najtrudniejsze chyba będą do wyostrzenia te dwie owce na drugim planie przy krzakach.

  5. #15

    Domyślnie

    To są barany . Obiecuje że następnym razem bardziej się postaram. Zostawię sobie trochę lepszych rawków.

  6. #16
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nic się nie martw, histeryzują ludzie na forum bo zwyczajnie są ciency i nie poradzą sobie z tym rawkiem

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Nic się nie martw, histeryzują ludzie na forum bo zwyczajnie są ciency i nie poradzą sobie z tym rawkiem

    Im się w głowach od dobrobytu poprzewracało

    Nie zawsze można mieć prostego i ładnego rawa


    ...gdzie te łowce?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #18

    Domyślnie

    No cóż ..... można teoretycznie walczyć z każdym rawem. Można jeśli jest jakieś uzasadnienie. To co autor napisał pod fotą, a zwłaszcza "Zdjęcie zrobione od tak podczas powrotu z sesji do auta....Zdjęcie może być lekko poruszone ponieważ lenistwo wygrało i nie chciało mi się rozkładać statywu..." rozwaliło mnie całkowicie. Nie jest to fota nad którą warto spędzić pięć sekund, a autor na dodatek zamiast zachęcić to raczej odstraszył mnie swoją postawą.
    Zwycięstwo czego następstwem jest możliwość dostarczenia rawa do kolejnej edycji jest nobilitacją. Należy MZ wykazać się szacunkiem dla uczestników zabawy i starannością w doborze foty. Stanowcze NIE takim zachowaniom.

    Janusz

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Nic się nie martw, histeryzują ludzie na forum bo zwyczajnie są ciency i nie poradzą sobie z tym rawkiem
    Popieram przedmówcę
    Poparcie wyrażam gotowym rawkiem przesłanym na skrzynkę kierownika. Uważam, że takie foty w rawkach nie są do końca złe (choć na moim kompie faktycznie nie zagrzałyby miejsca) bo oprócz możliwości pochwalenia się technicznym opanowaniem wywoływarki wymagają czegoś więcej. Pomysłu i wyobraźni. Niestety zwolennicy hyperrealizmu w obróbce mają problem bo pozostaje im walka z nieostrymi baranami, owcami czy może psami itp.
    Myślę, że @gswito dostał już za swoje i czas najwyższy zejść z niego, zasiąść do kompów a rezultaty przekazać do Kierowniczej skrzynki.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    Popieram przedmówcę ...
    Zabawa nie jest obowiązkowa. Osobiście uważam że autor tego rawka robi sobie z nas jaja. Ja w tym udziału nie wezmę.

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki nr 134
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 17-02-2017, 00:20
  2. Zabawa w RAWki nr 133
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 06-02-2017, 14:37
  3. Zabawa w RAWki nr 132
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 26-01-2017, 00:25
  4. Zabawa w RAWki no 9
    By sea21 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 21:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •