Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Fotografia ślubna POMOC

    Dzień dobry mam do was małą prośbę odnośnie fotografii na ślubach weselach imprezach okolicznościowych ostatnio zaczęły napływać do mnie nieduże propozycje fotografi właśnie na ślubach odnawialam bo nie miałam odpowiedniego sprzętu i nie byłam chyba gotowa, ale skoro napływają to warto było coś z tym zrobić więc zakupiłam lampę Nikon speedlight SB 600 oraz obiektyw nikkor 35mm f/1.8 G
    ( Plus mam standardowy obiektyw 18/105 mm oraz sigma 18-300 mam f/3.5-6.3, korpus Nikon D5100 )
    Czy z takim sprzętem mogę śmiało iść na wesele czy nie jest on do kitu i czy te zdjęcia będą wystarczająco dobre nie chodzi mi o nie wiadomo co ponieważ nie jestem profesjonalistką
    Proszę o odpowiedzi
    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  2. #2

    Domyślnie

    Ja osobiście nigdy nie poszedł bym na wesele z jednym aparatem i do tego d5100. To nie jest aparat stworzony do takich zadań jak reportaż ślubny, nie wiesz co cie spotka, jakie warunki itd. Do tego masz tylko jedna lampę. Co zrobisz jak ci sie zepsuje? Do tego nie masz obiektywów (nada sie tylko 35). Ślub to nie urodziny to bardzo ważny moment w życiu. Ja na twoim miejscu odmówił bym albo szedl na drugiego fotografa
    Ostatnio edytowane przez piotrekcoleman ; 02-03-2017 o 09:35

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Raczej nie zabieraj się za próby zarabiania na fotografowaniu, jezeli nie potrafisz wątku na prostym forum założyć w odpowiednim dziale. Mimo wszystko trzeba myśleć wykonując jakieś czynności.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Raczej nie zabieraj się za próby zarabiania na fotografowaniu, jezeli nie potrafisz wątku na prostym forum założyć w odpowiednim dziale. Mimo wszystko trzeba myśleć wykonując jakieś czynności.
    Zgadam sie całkowicie

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrekcoleman Zobacz posta
    Zgadam sie całkowicie
    Jestem tu pierwszy dzień i nie pytam o pomoc w założeniu posta a o pomoc odnoście tego co jest wyżej. Wam dziękuję za odpowiedź może ktoś bardziej życzliwy się trafi

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  6. #6

    Domyślnie

    twoj sprzet doskonale nadaje sie do fotografowania slubow. nie czytaj tych postow, bo pisza je zazdrosnicy... to nie ludzie... to wilcy...

    zapewniam, ze masz sprzet fotograficzny lepszy niz 85% obecnie dzialajacych "fotografow slubnych". do dziela!


    zyczliwy

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję jedna pozytywna odpowiedz ja nie mówię tutaj o zdjęciach typu Marcin Tyszka czy inny profesjonalista tylko ja Ola która się uczy

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  8. #8

    Domyślnie

    startuj... na pewno wniesiesz tak wiele wiosennej swiezosci do tej zastyglej fotograficznej branzy...

    zyczliwy

  9. #9

    Domyślnie

    Po pierwsze - przeniosłem wątek do odpowiedniego działu... Inne systemy raczej nie są o fotografii ślubnej.
    Jeżeli chcesz spróbować, to najlepiej będąc na jakimś weselu u znajomych czy coś spróbuj. Sprzęt jest ważny, ale jeszcze ważniejsze jest jakiekolwiek pojęcie i doświadczenie. Jeżeli chciałbyś na tym zarabiać, to zdecydowanie musisz zacząć od zbierania pieniędzy, a nie chętnych na zdjęcia! I to dużej ilości pieniędzy... D5100 może się nadać, ale z samą 35 i lampą z niepewnym TTLem świata nie zdobędziesz... Może masz kogoś, kto robi to na poważnie, zapytaj czy Cię zabierze na "drugiego", zobacz jak to wygląda, czego potrzeba. A jeżeli chcesz się rzucać na głęboką wodę... Mamy nadzieję, że potrafisz pływać...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    D5100 może się nadać, ale z samą 35 i lampą z niepewnym TTLem świata nie zdobędziesz...
    Nie chcę się wdawać w polemiki, bo nie moja to broszka, ale czy mógłbys rozwinąc, dlaczego tak uważasz?
    W razie potrzeby, prosze do mnie pisac raczej na e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au"
    www.analogowiortodoksi.pl

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fotografia ślubna
    By tetunio in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 14-08-2015, 04:28
  2. Pomoc w wyborze szkolenia - fotografia ślubna
    By d40nikon in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-01-2013, 14:05
  3. Fotografia ślubna
    By Wolves in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-09-2012, 22:32
  4. Fotografia ślubna
    By omj in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 16:21
  5. [ Reportaż ] Fotografia ślubna..
    By Kamash in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 09-08-2006, 15:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •