Close

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 80

WÄ…tek: Godox AD200

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Jacek, masz jakie nowe przemyślenia? Pisałeś że czasami nie odpalało lampy. Wszystko ok?
    Raczej OK, po prostu mała zawiecha komunikacji...
    Niestety zrobiłem tą lampą tylko jedną sesję póki co, więc nie wiem czy będzie się to powtarzało...
    Wystarczy jednak wcisnąć TEST, żeby odwiesić radio i zaczyna strzelać normalnie.
    Podobno na kanale 1 są zakłócenie jeśli w pobilżu jest mocny sygnał wi-fi, tak powiedział pan z quadralite na targach :P

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rpromin Zobacz posta
    Ku mojemu zdzieiwniu ludzie z Quadralite na targach w Lodzi mowili ze nie zdecydowali sie póki co na wprowadzenie tej lampy do swojej oferty po testach które przeprowadzili, sugerując że produkt jest jeszcze niedopracowany.... i na tym etapie nie chcą nim handlować.
    No to jest bardzo istotna informacja - już się łamałem czy w trybie pilnym nie kupić sobie z dwóch tych lamp. Mam teraz kilkadziesiąt kameralnych, wyjazdowych tematów - wprost idealnych na ten sprzęt. Możliwość rezygnacji z przedłużaczy i kabli plus oszczędność na samej lampie to mniej dźwigania ale przede wszystkim też zawsze parę minut do przodu.

    Ale po takim sygnale jeszcze poczekam.

    Pozdro
    Wiesiek

  3. #53

    Domyślnie

    Dobra, wszystko fajnie i kolorowo, ale czym to wyzwalać ?
    Nie wliczając dedykowanego wyzwalacza. Ja mam zestaw wyzwalaczy YN - jest tam jakieś gniazdo PC żeby się podłączyć ?

  4. #54

    Domyślnie

    jest gniazdo PC i jack, ale po gnieździe tracisz automatykę i HSS, więc masz "tylko" manualne 200Ws w małej obudowie

  5. #55

    Domyślnie

    Szkoda trochę, bo fajna kompaktowa lampa, idealna do pracy z hss i automatyką. Godox coraz mocniej zachęca żeby zamienić wyzwalacze YN na godoxy 😉 miałeś tego reporterskiego godoxa 360 - duża różnica w wadze i rozmiarze ? Wiem że dodatkowe aku osobno.

  6. #56

    Domyślnie

    rozmiarze trochę różnicy jest, 360 jest gruby na dole, ale palnik ma odchylany za to i ma gorącą stopkę, która świetnie działa z wyzwalaczami YN
    testowałem z 622 i jak reporter był w ttl na odbiorniku 622N, to z poziomu 622TX świetnie działał na komendy zmiany mocy, więc jeśli nie chcesz przesiadać się z YN to polecam reportera 360...
    sam planuję go kupić, bo nie lubię nadajnika godox/quadralite... pomimo dodatkowej stopki u góry sterowanie nim jest dla mnie bardzo nieintuicyjne i zdecydowanie wolę 622TX i tez mnie boli brak dobrego synchro z ad200...

  7. #57

    Domyślnie

    Doszły do mnie właśnie dwie lampy z chińskiego ebaja. Jedna ok, w drugiej pęknięty wyświetlacz, w środku. Lampy musiałem kupić od dwóch różnych sprzedawców, ale przyszły w dwóch identycznych paczkach, z identycznymi opisami. Otworzyłem obie paczki, pooglądałem i dopiero po chwili zauważyłem uszkodzenie.
    Pytanie za sto punktów- do którego sprzedawcy powinienem wysłać zdjęcie pękniętego wyświetlacza?

  8. #58

    Domyślnie

    do obu?
    zobaczyć ile dostaniesz nowych lamp

  9. #59

    Domyślnie

    Jacek, a jako jedną główną lampę, gdybyś miał wybrać tylko jedną, wybrałbyś tego 200 czy 360?

  10. #60

    Domyślnie

    A wiecie dlaczego te paczki przychodzą identyczne pomimo kupna u dwóch różnych sprzedawców?

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Podobne wÄ…tki

  1. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-04-2016, 12:46
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-01-2016, 17:39
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-01-2016, 21:12
  4. Lampy "produkty" Godox
    By kurczeblade in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-08-2014, 00:04
  5. Godox - chińskie, tanie lampy - co Wy na to?
    By dong in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 30-06-2010, 01:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •