Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31

    Domyślnie

    L800/L805 tez można wszystko drukować, tylko jakie koszty. Do zwykłych wydruków typu korespondencja, faktury, drukarki atramentowe zawsze droższe od laserowych w eksploatacji jeżeli chodzi o koszt wydruku jednej strony A4.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    L800/L805 tez można wszystko drukować, tylko jakie koszty.
    Jakie? Toż to jest jedna z najtańszych w eksploatacji drukarek na rynku.

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    Do zwykłych wydruków typu korespondencja, faktury, drukarki atramentowe zawsze droższe od laserowych w eksploatacji jeżeli chodzi o koszt wydruku jednej strony A4.
    A to jest jak najbardziej prawda. Ja do druku dokumentów kupiłem kiedyś najtańszą laserówkę Brothera, a do foto jest dobra atramentówka.

  3. #33

    Domyślnie

    Mój Canon daje tanio i zdjęcia i teksty, a jakość tekstów "laserowa" gdy w czarnym grubym pojemniku pigment jest. Ostatnio mam tam barwnik, bo nie chce mi się lać pigmentu z butli.
    Pozdrawiam, Jurek.

  4. #34

    Domyślnie

    Trochę odbiegając od tematu bo nie chcę tworzyć nowego, potrzebuje zamiennika do drukarki i zastanawiam się nad tym https://tonery.rdstudio.pl/toner-hp-1020-p-11.html Ma ktoś z was doświadczenie z zamiennikami?

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Burgess Zobacz posta
    Trochę odbiegając od tematu bo nie chcę tworzyć nowego, potrzebuje zamiennika do drukarki i zastanawiam się nad tym https://tonery.rdstudio.pl/toner-hp-1020-p-11.html Ma ktoś z was doświadczenie z zamiennikami?

    Bardzo dobry wybór według mnie, jednak polecam poszukanie tańszego sklepu z tego typu urzadzeniami np. intermarket.com.pl. Ja ostatnio zamawiałam wlaśnie z tej strony i byłam zadowolona.

  6. #36

    Domyślnie

    Okopuję temat. Potrzebuję prostej drukarki do domowego użytku. Przyznaję że tematu drukarek kompletnie nie ogarniam, miałem jedną drukarkę w życiu i źle ją wspominam. Drukarki potrzebuję do druku dokumentów B&W. Ale jakby się dało czasem wydrukować zdjęcie, to byłby miły dodatek, oczywiście rozumniem że taki wydruk nie nadaję się na ścianę. Najchętniej kupiłbym taką w której można uzupełniać tusz, kartridże są drogie. Może ktoś mnie pokieruje w jakim kierunku mam spojrzeć?

  7. #37

    Domyślnie

    Cześć! Szukasz drukarki ze skanerem, czy samej? Ma mieć WiFi? Jaki masz budżet? Zapraszam na mojego bloga, znajdziesz tam dużo poleceń sprzętu: https://blog.doktortusz.pl/ktore-dru...-eksploatacji/
    Pozdrawiam- DrTusz

  8. #38

    Domyślnie

    Oo a przypadkiem nie masz również kanału na utube?

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cosnek Zobacz posta
    Okopuję temat. Potrzebuję prostej drukarki do domowego użytku. Przyznaję że tematu drukarek kompletnie nie ogarniam, miałem jedną drukarkę w życiu i źle ją wspominam. Drukarki potrzebuję do druku dokumentów B&W. Ale jakby się dało czasem wydrukować zdjęcie, to byłby miły dodatek, oczywiście rozumniem że taki wydruk nie nadaję się na ścianę. Najchętniej kupiłbym taką w której można uzupełniać tusz, kartridże są drogie. Może ktoś mnie pokieruje w jakim kierunku mam spojrzeć?
    Ja bym się dobrze zastanowił czy na pewno to drukowanie w kolorze jest potrzebne. Bo chęci, chęciami a finalnie się kończy, że nikt nic nie drukuje Tusze od stania padają jak muchy (bo o głowicach w drukarkach to boję się nawet myśleć), kosztują zacnie i tylko zbędne wydatki w koło. Zdjęcie godne wydruku to można od czasu do czasu wykosztować się na nie i zamówić odbitę w necie. Będzie ładniej i wcale nie drożej.

    Sam miałem sporo czasu, starą ale fajną drukarkę HP bo może zdjęcia jakieś wydrukuję... a klepałem na niej karteczki do inpostu Bez sensu bo drogo to wychodziło nawet tylko kupując zamienne tusze BW. Poszedłem po rozum do głowy i kupiłem używanego lasera. Mam go z 2 lata już (jak nie więcej), lecę do tej pory na tonerze z którym go dostałem. A jak przyjdzie kupić nowy to kosztuje grosze i znów wystarczy na xx lat.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Lustrzanka uniwersalna do 3000zł
    By ewenement22 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 21-09-2015, 10:38
  2. Głowica fotograficzna bardzo uniwersalna poszukiwana
    By manfred in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-07-2013, 14:19
  3. Uniwersalna ładowarka
    By teo_ost in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-02-2011, 03:13
  4. Jaka uniwersalna drukarka
    By parman in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-01-2010, 18:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •