Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Z monitorem otrzymałem kabel USB pasujący tylko do USB Upstream (z jednej strony "klasyczny" płaski wtyk, z drugiej, przy monitorze "kwadratowy"; USB Downstream to wejście "klasyczne" do monitora, tego nie sprawdzę, bo nie mam takiego kabla).
    Niczego nie zmieniałem, nie instalowałem żadnych cudów, wszystko hula poza kalibracją.

  2. #12

    Domyślnie

    R, jesteś GENIALNY!
    Albo genialna.
    Kiedy przeczytałem twoje pierwsze rady: zrób reset, połącz dodatkowym kablem USB, to sobie pomyślałem, że za moment poradzisz mi, żebym przestawił monitor .
    Bardzo dziękuję.
    Zwątpiłem, kiedy nie uzyskałem pomocy ma mva, tam siedzą przecież takie asy.
    Dawno nie przeżywałem takich emocji, kiedy przeskoczył etap, na którym dotychczas się wykładał. Bo z początku oczywiście czekałem na luzie na kolejne niepowodzenie )).
    Masz jakiś pomysł, dlaczego nagle, po kilkudziesięciu kalibracjach przestaje działać po kablu DVI? Przecież to nie magia, tylko komputery.
    Rozumiem, że to połączenie USB potrzebne jest wyłącznie do kalibracji, tak?
    Dla ścisłości: Calibration was successful.
    Zaraz powtarzam kalibrację, żeby się upewnić, że nie śnię.
    Ostatnio edytowane przez uppersilesian ; 24-02-2017 o 19:47

  3. #13

    Domyślnie

    Nie śniłem.
    Jeszcze raz dziękuję.

  4. #14

    Domyślnie


    musisz brac pod uwage, ze wczesniej tez moglo nie dzialac. nec jest wybredny i wiekszosc monitorow musi miec polaczenie usb zeby dzialalo.

  5. #15

    Domyślnie

    Zawsze działało, tzn. nie wyświetlał się komunikat o błędzie, był komunikat Calibration was successful i, co istotne, nieznacznie, ale jednak, zmieniały się uzyskane wartości Chromaticity Actual (x), Chromaticity Actual (y), Luminance Actual. Wiem, bo początkowo zapisywałem te wartości i porównywałem pomiędzy kolejnymi kalibracjami.
    Dzięki.

  6. #16

    Domyślnie

    Według mojej skromnej wiedzy, niestety ten kabelek USB musi być podłączony na stałe, dodatkowo oprócz DVI. Tak to przynajmniej działa z Eizo. Obraz idzie po DVI a sterowanie po USB. Brak kabla USB uniemożliwia właściwe ustawienie współpracy monitora i komputera w czasie ładowania systemu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Czy ktoś używa taki filtr
    By jojo07 in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-08-2012, 22:48
  2. Czy ktoś używa
    By rlat in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-06-2009, 22:21
  3. 35/2 + D3.ma ktos taki zestaw?
    By ranbir kapoor in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-05-2008, 09:02
  4. 85/1.8 + D200,ma ktos taki zestaw?jak wspołpracuja?
    By ranbir kapoor in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-03-2006, 10:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •