Close

Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 204
  1. #31

    Domyślnie

    Chyba utwierdzam się w przekonaniu że zakup D800 będzie dobrym wyborem.
    Trochę szkoda mi mojego D700 bo przebieg ma pewnie ok. 50 tyś ale co zrobić..
    Najchętniej wymienił bym się z kimś za dopłatą, ale raczej wątpię żeby ktoś się znalazł
    Nie wiem nawet ile wart jest teraz taki zestaw (D700 + pdk-1)...

    Na giełdzie jakoś nie widuje często D800, z allegro trochę się boję co by na minę nie wpaść.

  2. #32

    Domyślnie

    Myślę, że do tego co robisz w zupełności wystarczy D700. W szczególności jeśli masz zadbaną i niewyeksploatowaną sztukę. "Nadmiar" kasy zainwestuj w szkła...

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Myślę, że do tego co robisz w zupełności wystarczy D700. W szczególności jeśli masz zadbaną i niewyeksploatowaną sztukę. "Nadmiar" kasy zainwestuj w szkła...
    U mnie nadmiar kasy niestety nie występuje.
    Jeśli będę coś kupował to na kredyt..
    Co do szkieł - to inna bajka.
    Ostatnio nie mogę się "dogadać" z moim 80-200 i zamiast zmieniać puszkę muszę chyba zacząć od zmiany obiektywu.
    Przyznam szczerze, że przydałby mi się jakieś sample z D800/810 żeby zobaczyć jak to wygląda i czy faktycznie odczuje różnice, ale w necie jakoś nic nie znalazłem konkretnego...

  4. #34
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Możesz wykorzystać raty allegro, znaleźć ofertę gdzie możesz osobiście oglądnąć i już.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Możesz wykorzystać raty allegro, znaleźć ofertę gdzie możesz osobiście oglądnąć i już.
    Tak właśnie planuje zrobić.
    Boję się tylko że czegoś nie zauważe, jakiegoś problemu, błędu czy wady tej puszki, bo trochę w tym modelu problemów było.
    Najlepiej byłoby kupić od jakiegoś sklepu bo zawsze jest te 14 dni na zwrot ale wówczas cena też jest wyższa...

  6. #36
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie znam tych wad D800 jakie były serwisowane itd, może ktoś to opisze z użytkowników co miał do czynienia, też jestem ciekaw.

  7. #37

    Domyślnie

    Miałem D800 ponad rok. Sprzedałem, kupiłem D750 i nie załuję (poczatkowo był zgrzyt z kolorami, ale byłem przyzwyczajony do D3, D3x) Temat chyba wałkowany na forum w nieskończoność - z D800 trzeba bardzo uważać z dłuższymi czasami. Z perspektywy czasu nie wróciłbym już do d800 a D750 mega uniwersalny aparacik.

  8. #38

    Domyślnie

    No niestety, dla mnie D750 jest spalone za budowę.
    Gdyby nie wsadzili go w korpus D90 to była by puszka idealna (i może tego bał się Nikon).
    Ewentualnie myślałem jeszcze o D3x, choć to też już leciwy sprzęt...

  9. #39

    Domyślnie

    A co jest złego w budowie, będziesz nim rzucał? D750 pojeździło ze mną trochę i dało radę. D3x ma tylko jedną wadę brak wysokiego ISO.
    Na tym forum co drugi to korespondent wojenny!
    Ostatnio edytowane przez Jastrząb ; 25-02-2017 o 13:49

  10. #40

    Domyślnie

    Co ma złego?
    Od klawiszologi poczynając, poprzez kwadratową muszlę oczną (sorry, nie podoba mi się to, wiem że jakiś adapter można kupić, ale to kolejne $$$ do wydania), brak uszczelnień, a kończąc na odchylanym ekranie (tak, uważam to za wadę - wiem, dziwny jestem).

Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czas na zmianę, d5200?
    By mikis in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 31-03-2015, 13:16
  2. Czy jest sens się jeszcze edukować - czyli szkoła foto - jaką wybrać
    By mini21 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 15-10-2013, 23:06
  3. [ Krajobraz ] Czas na zmianę opatrunku :)
    By nimnull in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-2012, 11:44
  4. Czas na zmianę D50
    By fotoMichal in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 24-08-2008, 19:45
  5. Czas na zmianę systemu
    By kiemlo in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-09-2006, 21:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •