Close

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 127
  1. #101
    Oszczędny w słowach Awatar tomycki
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    229

    Domyślnie

    Korzystając z okazji MŚ w Skokach chciałbym poddać pod dyskusję pewien pomysł odnośnie głosów i punktów, ponieważ jakiś czas temu padło tu takie pytanie.

    Mianowicie ponieważ jest to specjalna jubileuszowa edycja i można wysłać więcej zdjęć, więc może można by wprowadzić osobno punkty na pojedyńcze zdjęcie a osobno na reportaż.

    (podobnie jak w skokach osobno zawody indywidualne a osobno drużynowe)

    Mogło by to wyglądać tak że na przykład jakaś pojedyncza praca zdobywa np.14 punktów i to jest najlepszy wynik. Z kolei ktoś inny mógłby wysłać np 3 prace i każda zdobyła by 5 punktów więc suma punktów będzie 15, a zatem zespołowo było by złoto.

    Wiem że na pewno to by było więcej roboty i liczenia dla kierownika. Być może już za późno na jakieś innowacje, ale powtarzam raz jeszcze to tylko taki luźny pomysł który warto by omówić.

    Pozdrawiam.
    Tomasz.

    ps. Do podania dołączam najwyżej położone okna w Sudetach

    Tomcio

  2. #102

    Domyślnie

    Odnośnie punktacji, to nie tak Tomku. Co prawda w reportażu dopuszcza się do 5 zdjęć, ale nie są one punktowane osobno. Cały reportaż to jedna praca. Głos oddajemy na cały reportaż i liczy się dokładnie tak samo jak pojedyncze zdjęcie. Zatem nie ma sensu rozdzielać tych kategorii i wprowadzać dodatkowych rankingów.
    _______________________
    NIKON

  3. #103

    Domyślnie

    Mi tam przesunięcie głosowania nie przeszkadza. Będzie więcej emocji, bo głosowanie w Tematycznych ruszy razem z Rawkami
    Moje foto już puka do skrzynki kierownika.
    Ostatnio edytowane przez kolorowooka ; 26-02-2017 o 14:55

  4. #104

    Domyślnie

    No całe szczęście że to nie ORMO puka do Kierownika
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kolorowooka Zobacz posta
    Mi tam przesunięcie głosowania nie przeszkadza. Będzie więcej emocji, bo głosowanie w Tematycznych ruszy razem z Rawkami
    Moje orno już puka do skrzynki kierownika.
    Trochę zmienione:

    - PUK PUK,
    - kto tam?
    - harcerze?
    - nie wierzę?
    - otwieraj "Panie ORMO" nie kłamie!!
    @thekrycha drogi Ty nasz kierowniku. Jak dobrze zrozumiałem to mam czas na wysyłkę fotki/fotek do jutra tj. 2017.02.27 do godz. 22:00?

  6. #106

    Domyślnie

    Holibcia, to moje nadgryzione jabłko zmienia mi słowa wkurza mnie to diabelnie i nie wiem jak to wyłączyć...
    Juz poprawiłam

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kolorowooka Zobacz posta
    Holibcia, to moje nadgryzione jabłko zmienia mi słowa wkurza mnie to diabelnie i nie wiem jak to wyłączyć...
    Juz poprawiłam
    No i widzisz to napoczęte jabłko rozwinęło wspomnienia z minioną epoką

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    @thekrycha drogi Ty nasz kierowniku. Jak dobrze zrozumiałem to mam czas na wysyłkę fotki/fotek do jutra tj. 2017.02.27 do godz. 22:00?
    Dokładnie tak Powiem Wam, że idziemy chyba na rekord Oby tak dalej !!!

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez tomycki Zobacz posta
    Korzystając z okazji MŚ w Skokach chciałbym poddać pod dyskusję pewien pomysł odnośnie głosów i punktów, ponieważ jakiś czas temu padło tu takie pytanie.

    Mianowicie ponieważ jest to specjalna jubileuszowa edycja i można wysłać więcej zdjęć, więc może można by wprowadzić osobno punkty na pojedyńcze zdjęcie a osobno na reportaż.

    (podobnie jak w skokach osobno zawody indywidualne a osobno drużynowe)

    Mogło by to wyglądać tak że na przykład jakaś pojedyncza praca zdobywa np.14 punktów i to jest najlepszy wynik. Z kolei ktoś inny mógłby wysłać np 3 prace i każda zdobyła by 5 punktów więc suma punktów będzie 15, a zatem zespołowo było by złoto.

    Wiem że na pewno to by było więcej roboty i liczenia dla kierownika. Być może już za późno na jakieś innowacje, ale powtarzam raz jeszcze to tylko taki luźny pomysł który warto by omówić.

    Pozdrawiam.
    Tomasz.
    Jutro to przemyślę, bo dzisiaj jestem już na standby'u Obawiam się tylko, że przy tej liczbie zgłoszeń zrobiłby się straszny bałagan, ale propozycję na pewno warto przemyśleć Dzięki !!!
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  9. #109

    Domyślnie

    Może będzie rekord może nie...dowiemy się jutro... Kierownik może nie miał sumienia tak pisać...
    MAO!!!....kto nie wysłał ostatni dzwonek...zostało 90900 sekund !!!!
    _______________________
    NIKON

  10. #110

    Domyślnie

    Nie czekałem do jutra. Spiąłem co trzeba i już wysłałem

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zadania tematyczne No. 45 - MUZA
    By thekrycha in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 219
    Ostatni post / autor: 21-12-2016, 16:09
  2. Zadania tematyczne No. 44 - Z CIEMNOŚCI
    By thekrycha in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 104
    Ostatni post / autor: 08-12-2016, 10:55
  3. Zadania tematyczne No. 43 - NA TORACH
    By thekrycha in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 26-11-2016, 23:32
  4. Zadania tematyczne No. 5 - KONTRAST
    By anette05 in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 08-03-2015, 23:07
  5. Zadania tematyczne - REAKTYWACJA
    By anette05 in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 08-01-2015, 18:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •