Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Hartenfels

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    ja jedynie ustawilem statyw, na nim kamere do gory skierowana, tryb M, LV, nacisnalem spust migawki- fertig!
    chciałbym aby u mnie też były tak fajne zdjęcia po tak niby prostych czynnościach
    więc powtórzę za SerU, już nie czaruj, że ty tam tylko spust migawki wciskasz
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #12

    Domyślnie

    Bardzo bardzo ładny kadr. W sam raz na ścianę, by cieszył oko.
    Faktura ładnie oddana, można by spróbować minimalnie przyciemnić nawet, ale raczej w ramach eksperymentu.

  3. #13

    Domyślnie

    Kompozycyjnie dobrze, urodziwy motyw, bardzo dobra konwersja pasująca do tematu (z raczej miękkim światłem i ociepleniem bieli), bardzo przyjemne zdjęcie - do powieszenia na ścianę, o czym wspomniał creep, albo jako pocztówka. A że nowatorskie nie jest, to nie szkodzi, ważne że cieszy oglądąjących. Nie każde w końcu odkrywcze musi być. Przy obecnym rozpowszechnieniu fotografii jest to zastrzeżone dla nielicznych prac. Po wyguglaniu zdjęć tego motywu nie mam wrażenia, że fotografia którą komentujemy ginie w masie dostępnej w sieci. Dla mnie przynajmniej odróżnia się istotnie i decyduje o tym szereg niuansów. Nie wiem czy ten kadr z tego miejsca jest tym, który najbardziej mi się podobał i czy kolor nie dodałby tutaj pewnej wartości. W moim odczuciu jednak zdjęcie to ma wyraźnie indywidualny charakter.

  4. #14

    Domyślnie

    wszystkim kolegom dziekuje za slowa pocieszenia.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  5. #15

    Domyślnie

    Świetne foto...
    NIKON

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •