Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Hartenfels

  1. #1

    Domyślnie Hartenfels

    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 13-02-2017 o 10:54
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  2. #2

    Domyślnie

    Dobre, Lepsze, Sufenta
    Zdjęcie super, kadr, kwadrat, ramka, faktura materiału szczególnie przy BW - dla mnie na +
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #3

    Domyślnie

    Dziekuje. Bardzo ladny komentarz.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  4. #4

    Domyślnie

    Mnie też się bardzo podoba. Tak jak kolega wyżej napisał super są faktury i kształty ułożone w fajną całość. Jedynie spróbowałbym zostawić nieco więcej miejsca na górze, ale tylko nieco
    Fuji

  5. #5

    Domyślnie

    Dziekuje za komentarz. Do wyboru mialem albo "oko" w mocnym punkcie albo wiecej miejsca. W srode postaram sie kolejna wersje lokalnego klasyka "uploadowac"- z mocnym punktem i z "wiecej miejsca". P.S. Schloß Hartenfels jest stosunkowo blisko polskiej granicy- w Turgau. P.S.2. moje podziekowania za komentarze nie nalezy rozumiec jako: "dziekuje za slowa uznania dla tego przepieknego zdjecia" lecz jako: "dziekuje za slowa pociechy i prosze o pare kopaniakow w pupe". P.S.3 motyw jest tak prosty jak kinderdijk- wystarczy ustawic kamere i "trudno jest wszystko spier...".
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 13-02-2017 o 23:20
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  6. #6

    Domyślnie

    Cóż mogę dodać do poprzedników? Konwersja i obróbka bardzo dobre. Kadr wyborny - Spirala Fibonacciego jak żywa
    I nawet mi ta ramka nie przeszkadza
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie to zdjęcie " kręci" na poważnie. Dobra praca i oko
    Nikon i podróże ...


  8. #8

    Domyślnie

    Dziekuje za komentarz, moshica. Poniewaz mam troche czasu pozwole sobie na uwage natury ogolnej: ciesze sie, ze zdjecie sie podoba, cieszy uwaga o dobrym oku (uwaga kolegi moshica) jest jednak cos, o czym nie mozna zapomniec- nie ja wymyslilem pokazany tu motyw, nie ja jako pierwszy motyw sfotografowalem- ja jedynie ustawilem statyw, na nim kamere do gory skierowana, tryb M, LV, nacisnalem spust migawki- fertig! Wkrotce pojade do Holandii Kinderdijk fotgrafowac- jestem pewien, ze otrzymam (po obrobce) przynajmnniej poprawnie naswietlone zdjecia- musze pojechac, ustawic, pstryk, fertig! To samo na/w Islandii albo na Lofotach...
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  9. #9

    Domyślnie

    Już nie bądź taki skromny! A wiesz ilu ten motyw fotografowało i zwaliło kompletnie kadr? Pewnie więcej osób na nim poległo, niż zrobiło "oglądalne" zdjęcie. W tym właśnie tkwi tajemnica - wiedzieć, gdzie i jak ustawić statyw, jak skomponowac kadr żeby Fibonacci się nie przewrócił w grobie, jak go naświetlić, jak obrobić i w jaką wsadzić ramkę
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  10. #10

    Domyślnie

    Ja naprawde tak uwazam. A co do zdjecia: kamere mozna ustawic tylko w jednym miejscu. Pzdr.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •