Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie 11 Listopada- pochód niepodległości- Warszawa 2016

    Witam
    Wiem że już trochę po terminie, ale materiał chyba wart jest pokazania.


    1.



    2.



    3.



    4.




    5.



    6.



    7.



    8.



    9.



    10.



    11.



    12.

  2. #2

    Domyślnie

    Zdecydowanie warte pokazania, obejrzałem z dużą przyjemnością, świetne zdjęcia. Ciekaw tylko jestem czy wszyscy byli zadowoleni że im się robi zdjęcia, trochę osób w maskach więc pewnie chcieliby pozostać anonimowi, jak kogoś pobiją czy zwyzywają
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  3. #3

    Domyślnie

    Ciekawy reportaż. Oglądając czułem jakbym był w środku akcji.
    pozdrawiam, IT

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjęcia fajne, szczególnie jak na warunki które panowały.
    Kilka uwag od osoby, która nie podołała tak dobrze. Dla mnie za dużo skosów - w niektórych kadrach bardzo to pasuje, ale tutaj pół repo jest krzywe. Klimat - jest, może nie do końca taki jaki panował na miejscu, ale jest. Balans bieli - mam wrażenie, że jest za zielono, szczególnie na zdjęciu nr 2.

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Ciekaw tylko jestem czy wszyscy byli zadowoleni że im się robi zdjęcia, trochę osób w maskach więc pewnie chcieliby pozostać anonimowi, jak kogoś pobiją czy zwyzywają
    Nie wszyscy byli zadowoleni, że im się robi zdjęcia, co w tłumie kilkudziesięciu tysięcy ludzi jest rzeczywiście rzeczą niespotykaną. Komentarz o pobiciu czy zwyzywaniu jest po prostu głupi.
    d70s + N18-70 + N55-200

  5. #5

    Domyślnie

    Dobry reportaż. Mz. skosy tylko dodają dynamiki i "chyba" w reporterce są wybaczalne 5, 7, 8 i 12 są moimi faworytami. Całość IMHO jest spójna i przyjemnie się patrzy.
    Fuji

  6. #6

    Domyślnie

    Jasne, skosy dodają dynamiki, ale we wszystkim trzeba mieć umiar. To tylko moje subiektywne odczucie - każdy może mieć inne
    d70s + N18-70 + N55-200

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Zdjęcia fajne, szczególnie jak na warunki które panowały.
    Kilka uwag od osoby, która nie podołała tak dobrze. Dla mnie za dużo skosów - w niektórych kadrach bardzo to pasuje, ale tutaj pół repo jest krzywe. Klimat - jest, może nie do końca taki jaki panował na miejscu, ale jest. Balans bieli - mam wrażenie, że jest za zielono, szczególnie na zdjęciu nr 2.


    Nie wszyscy byli zadowoleni, że im się robi zdjęcia, co w tłumie kilkudziesięciu tysięcy ludzi jest rzeczywiście rzeczą niespotykaną. Komentarz o pobiciu czy zwyzywaniu jest po prostu głupi.
    Bez urazy ale dla meni ludzie chodzący w maskach na demonstracjach narodowościowych to po prostu bandyci, prawdziwi czy hipotetyczni ale po coś te maski noszą, " w razie czego". Nic do autora nie mam, a zdjęcia są świetne. Nie wiem czy miał bym odwagę robić własnie zdjecia na takich imprezach.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  8. #8

    Domyślnie

    A może po prostu było zimno, padał śnieg, wiał wiatr i ludzie marzli ? Nie, lepiej od razu nazwać kilka tysięcy ludzi bandytami tylko dlatego, że mają zakrytą twarz. Określanie ludzi bandytami nie po czynach, a po ubiorze jest szczególnym przypadkiem niesprawiedliwości.

    Żadnej odwagi nie potrzeba do robienia zdjęć na "takiej imprezie".
    d70s + N18-70 + N55-200

  9. #9

    Domyślnie

    Klimat i emocje. Dobre zdjęcia.

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    (...) ludzie chodzący w maskach na demonstracjach narodowościowych to po prostu bandyci (...)
    To jest mowa nienawiści. Nie, jednak nie - to zwyczajne draństwo.
    Festina lente!
    _________________
    Nikon + Obiektywy

  10. #10

    Domyślnie

    Po coś taka osoba jak np na zdjęciu 8 zakrywa twarz, żeby go nie można było rozpoznać w razie czego. Wybaczcie ale jak widzę takie obrazki to włącza mi się od razu alarm i skojarzenia z burdami, pseudokibicami, bandytami itp. Może słusznie może nie ale koneksje są wyraźne. Nie byłem tam i nie wiem jak było naprawdę, stąd moje obawy czy robienie zdjęć takim osobom jest bezpieczne. I nie róbcie tu na mnie nagonki i krzyżowania.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fotograf ślubny na 01.10.2016 (Warszawa)
    By TJD in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-09-2016, 16:57
  2. [ Reportaż ] Pochód
    By Pawel92 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-05-2012, 13:39
  3. [ Reportaż ] 11 listopada, Warszawa
    By kropsi in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-11-2010, 17:34
  4. Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 19-11-2007, 12:20

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •