Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Po coś taka osoba jak np na zdjęciu 8 zakrywa twarz, żeby go nie można było rozpoznać w razie czego. Wybaczcie ale jak widzę takie obrazki to włącza mi się od razu alarm i skojarzenia z burdami, pseudokibicami, bandytami itp. Może słusznie może nie ale koneksje są wyraźne. Nie byłem tam i nie wiem jak było naprawdę, stąd moje obawy czy robienie zdjęć takim osobom jest bezpieczne. I nie róbcie tu na mnie nagonki i krzyżowania.
    Możesz sobie mieć skojarzenia jakie chcesz ale do określania ludzi bandytami, bo chcą zakryć twarz, moralnego prawa nie masz. Skoro tak się wypowiadasz, to spodziewaj się nagonki krzyżowania. Skąd wiesz, że właśnie nie obraziłeś któregoś z nas ?
    d70s + N18-70 + N55-200

  2. #12

    Domyślnie

    Nie byłem, nie wiem ale się wypowiem. Brawo.

    Dzięki temu, że tajny był i widział opowiedział o MP za pomocą obrazów.
    Festina lente!
    _________________
    Nikon + Obiektywy

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Skoro dla Ciebie osoba z zakrytą całą twarzą i widocznymi tylko oczyma na manifestacji tego rodzaju, gdzie roi się od różnych grup nie tylko pokojowo nastawionych, jest ostoją przyjaźni i samego dobra to możesz sobie tak uważać, ale żebyś się kiedyś niemile nie zdziwił.
    Przeprosić mogę tylko autora bo zdjęcia są świetne a zrobiła się tu sprzeczka.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  5. #15

    Domyślnie

    Różnica polega na tym, że ja tam byłem i widziałem na własne oczy. Byłem też w latach poprzednich. Ty za to sam przyznałeś, że nie byłeś, ale oceniasz i wydaje Ci się, że masz pojęcie o czym piszesz.
    d70s + N18-70 + N55-200

  6. #16

    Domyślnie

    Zgadzam się podwójnie. Reportaż świetny a bandyci to bandyci i kropka.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  7. #17

    Domyślnie

    Bardzo dobry fotoreportaż! Świetnie wykonany i fajnie opowiedziany. Szczególnie dobre zdjęcia otwierające i kończące.
    Faktycznie dużo kadrów ukośnych, natomiast ja takie lubię i dla mnie podbijają dynamikę wydarzenia.
    "Emotion is really the only thing about pictures I find interesting. Beyond that it is just a trick" - Christopher Anderson<br>

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Fotograf ślubny na 01.10.2016 (Warszawa)
    By TJD in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-09-2016, 16:57
  2. [ Reportaż ] Pochód
    By Pawel92 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-05-2012, 13:39
  3. [ Reportaż ] 11 listopada, Warszawa
    By kropsi in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-11-2010, 17:34
  4. Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 19-11-2007, 12:20

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •