Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57
  1. #11

    Domyślnie

    W10 jest tak intuicyjny i logiczny, że przejście z W7 zajęło mi może z 20h... Za to W8.1 to jakieś nieporozumienie, bez względu czy wersja PC czy Mobile.

  2. #12
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    ...główny problem z W10 to automatyczne aktualizacje w czasie kiedy on sobie uważa , a nie ja
    Wczoraj była jakaś aktualizacja większa bo zapytał czy chcę teraz zrestartować czy odłożyć na później. Generalnie aktualizacje zauważasz tylko przy wyłączeniu komputera bo wtedy ona się odbywa, chyba to lepsze niż myślenie nad aktualizacjami i dbanie o to kiedy co i jak, sprzęt ma działać poprawnie bo po to jest, a system od dawna bez bieżących aktualizacji aż się prosi o problemy.

  3. #13

    Domyślnie

    Te łyndowsy srołsy, to w ogóle bez znaczenia dla mnie gdy używam jednego jedynego programu tzn dwóch oraz mam net po gsm z limitem. Zostawmy tą rzeczywistość na boku.
    Ważniejsze czy macie jakiś chytry plan co by skonfigurować sprzętowo kompa lepiej niż ja sam to zrobiłem i tak mam od lat na starym pececie.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #14

    Domyślnie

    Poza tym jaki sens przesiadać się z W7 na W8.1 a za rok (?) znowu po raz kolejny na W10, skoro można od razu na W10, tym bardziej, że W10 bliżej do W7 niż do W8.1

  5. #15

    Domyślnie

    Misiaczki kochane ja nowy komputer uruchamiam, nic się nie przesiadam. Zupełnie nowy pecet wystartuje z ważnych powodów na W8.1 . Przyjdzie czas to za freee zmienię na W10, bo mam taką wersje windowsa W8 zaktualizowaną już do W 10. Jak nie będę miał limitowanego internetu to sobie to uczynię z nudów
    Cholera przecież to proste niektórzy mają lepiej, niektórzy gorzej, ja mam net z LIMITEM a aktualizacje automatyczne windowsa zjadają limit transferrrrrruuuuu
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 10-02-2017 o 00:00
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #16

    Domyślnie

    Przechodzenie na Win 8.1 zamiast na Win10 to jakiś chory pomysł. Nie ma sensu o tym dyskutować nawet.
    Windows 7 nie ma już mainstreamowego wsparcia i stosunkowo niedługo kończy się rozszerzone wsparcie. Zdecydowanie powinno się już z niego migrować.
    Windows 8 ( 8.1 ) niedługo ( za ~rok ) straci wsparcie podstawowe - zdecydowanie nie powinien to być teraz system brany pod uwagę jako docelowy.
    Trzeba przechodzić od razu na Windows 10 i nie kombinować...
    d70s + N18-70 + N55-200

  7. #17

    Domyślnie

    No i znów to samo. Echhhhhhh Ta nasza piękna młodzież

    no gotowi ukamienować
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #18

    Domyślnie

    Wymyśliłeś dla siebie najlepsze na świecie rozwiązanie. Więc dlaczego pytasz jak ma wyglądać Twój system? Ja bym w tej sytuacji powiedział po góralsku: jak sie nie potłuce, to sie nie naucy.

  9. #19

    Domyślnie

    Chrzanić Windowa. Jego w ogóle być nie powinno
    To zupełnie bez znaczenia. Pytałem czy sprzętowo sensownie zaplanowałem zarządzanie dyskami trzema aby LR najwydajniej pracował.
    System i program i dwa HD po 1 TB na pliki raw i pliki jpg z exportu
    To jest główny temat.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #20

    Domyślnie

    Nada się...

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Optymalna roździelczość
    By Szpadel in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-08-2013, 00:05
  2. Jaka optymalna drukarka
    By ktm777 in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 17-01-2011, 15:09
  3. D80 + Lampa (jaka optymalna)
    By Yeti83 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 03-09-2010, 15:01
  4. jaka karta optymalna do d200 ?
    By hippas in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 17:12
  5. D100 - jaka pamiec optymalna?
    By gdasteve in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-04-2006, 09:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •