Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Hubercik

  1. #1

    Domyślnie Hubercik

    Jestem ciekaw co sądzicie o tym?
    Wiem że ten pomysł na portret jest dziwny ale chyba oddaje charakterek młodego
    1
    2
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  2. #2

    Domyślnie

    dobre tyko widać że oczy mocno wyciągane w obróbce

  3. #3

    Domyślnie

    I dookoła twarzy jakieś halo się pojawia...

  4. #4

    Domyślnie

    To czerwone bardzo przemawia, fajne (odciąłbym troszkę góry)

  5. #5

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za komentarze.
    Jeżeli chodzi o oczy to zdaje sobie sprawę z bardzo mocnej obróbki ale taki był zamysł. Miało być demonicznie. @Vlod też mam wrażenie że za dużo góry ale chcąc zachować proporcje (a tym razem chciałem) nie było za bardzo jak kroić
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  6. #6

    Domyślnie

    Pierwsze widziałabym bardziej w fioletach - niebieski za bardzo kojarzy się z kimś grzecznym, anielskim. Czerwone ma pazur, jedynie oczy, pomimo swojej kontrastowości, jakoś nie przyciągają wzroku - są w w centrum kadru

  7. #7

    Domyślnie

    Co do pierwszego taki miałem zamysł, żeby właśnie w kojarzącym się anielsko kolorze "demona" umieścić - faktycznie może nie pasować każdemu
    Co do czerwonego muszę się z tobą zgodzić @kolorowooka - myślisz że powodem jest ich centralne ułożenie czy może to, że prawe oko wyszło prawie całkiem czarne (niestety świeciłem tylko jedną posiadana przeze mnie lampą z filtrem żelowym)
    Pozdrawiam
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  8. #8

    Domyślnie

    Podpierając się waszymi cennymi sugestiami wykombinowałem tak:
    Czy jest lepiej czy jest gorzej??
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •