Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Oli

  1. #1

    Domyślnie Oli

    Kilka zdjęć do oceny:

    1.
    2.
    3.
    4.

  2. #2

    Domyślnie

    Tylko dlaczego fotograf z ustawienia ostrości zrezygnował? Straszne mydło wyszło. ISO właściwie niskie, a na zdjęciach wygląda jak mocno podbite. Trudno coś wybrać. 1 - nie bardzo. Wygląda jakby mała na nocniczku przysiadła. 2- ucięte i na górze i na dole. 3 - fajne, ale mydlaste. Tato źle oświetlony. Jak da radę to powtórzyć.
    ps. po zmniejszeniu wyostrz!
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    Ostrość wyszła wszędzie na nosie a nie na oczach, to chyba najbardziej przeszkadza. Albo FF szkła, albo niedokładne ostrzenie. Poza jedynką to aparat chyba lepiej trzymać na wysokości oczu fotografowanej osoby, takie ujęcia z góry jak na 2 mi się nie podobają. Ale światełka masz, tło jest, modelka fajna, do dzieła
    A7III, A7IV, GFX50s

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzychoo_ Zobacz posta
    Ostrość wyszła wszędzie na nosie a nie na oczach, to chyba najbardziej przeszkadza. Albo FF szkła, albo niedokładne ostrzenie. Poza jedynką to aparat chyba lepiej trzymać na wysokości oczu fotografowanej osoby, takie ujęcia z góry jak na 2 mi się nie podobają. Ale światełka masz, tło jest, modelka fajna, do dzieła

    No właśnie zwracałem szczególną uwagę, żeby punkt ostrości był na oku. A jeśli to wina szkła to jak można to poprawić?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •