Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Witold

  1. #1

    Domyślnie Witold

    Kolejne próby portretu Proszę o rady, co źle, jak zrobić, żeby było lepiej Pozdrawiam Wojtek



    Ostatnio edytowane przez wojtas1616 ; 31-01-2017 o 23:15

  2. #2

    Domyślnie Witold

    wal dalej w ta framuge

    rozumiem, ze pytasz o wszystko, model moze sie paniom podobac, ale nie zgaduje przeslania zdjecia, technicznie, kompozycyjnie, artystycznie moznaby tu napisac, sam mam pare pierwszych wrazen, ale wylewny nie jestem, lubie ciasne portrety i moze to przykulo mi oko;

    jesli bys sie wynurzyl z opisem co ci sie podoba albo co nie mozna by omowic wiecej

    obrobka lezy, kadrowanie nieestetyczne,
    poza tym zapraszam wszystkich raczkujacych o opinie, nawet dziwne, dajmy szanse


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 31-01-2017 o 23:36
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  3. #3

    Domyślnie

    A co uważasz za złą obróbkę? Jakbyś rozwinął myśl to też bym skorzystał...

  4. #4

    Domyślnie

    zmarchy i parchy doprowadzic do porzadku, wydobyc z szarej masy przestrzen


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    wal dalej w ta framuge

    rozumiem, ze pytasz o wszystko, model moze sie paniom podobac, ale nie zgaduje przeslania zdjecia, technicznie, kompozycyjnie, artystycznie moznaby tu napisac, sam mam pare pierwszych wrazen, ale wylewny nie jestem, lubie ciasne portrety i moze to przykulo mi oko;

    jesli bys sie wynurzyl z opisem co ci sie podoba albo co nie mozna by omowic wiecej

    obrobka lezy, kadrowanie nieestetyczne,
    poza tym zapraszam wszystkich raczkujacych o opinie, nawet dziwne, dajmy szanse


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Chciałem wywołać poczucie tajemniczości u odbiorców. Jak wg Ciebie powinienem kadrować to zdjęcie ? Co do obróbki chodzi Ci o te cienie na czole i pod okiem ? Dzięki za nakierowanie

  6. #6

    Domyślnie

    Zdjęcie nie robi na mnie wrażenia tajemniczości.
    Szara decha od framugi prawie zlewa się z kolorem twarzy.
    Faktycznie kiepska konwersja do WB bo płasko wyszło i faktycznie zostawiłes dużo bałaganu
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie Witold

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Co to jest "nieestetyczne kadrowanie" ?
    chocby wlosy na gorze na styku kadru, gdyby kolega sie postaral i przylozyl to byloby estetycznie a tak jest wg mnie nieestetycznie poza tym estetyka w fotografii to caly temat rzeka, zgodnie z sama definicja i odlamami estetyki


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 02-02-2017 o 00:18
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  9. #9

    Domyślnie

    Estetyka w fotografii to faktycznie szeroki temat... I bardzo subiektywny. Nadal jednak nie wiem czym jest "estetyczne kadrowanie", natomiast dowiedziałem się że nieestetycznie ułożone są włosy.

  10. #10

    Domyślnie Witold

    no przecia napisalem, brzydko przyciete (wykadrowane) ni w 5 ni w 9, podoba ci sie ten styk wlosow z ramka? glebia ostrosci tez gdzies w kosmosie splotow wlosowych, chyba ze to taki ryt dla fryzjerow, to ok, jak przegladam w tapatalku to zrobione jest kadrowanie zdjecia z watku i ono jest juz estetyczniejsze
    fotografia jest wykonana tak czy siak i kwestia jest co mozna z tego jeszcze wyciagnal, zeby przykulo oko, jak w zamiarze autora, oko tez jest, nasz pierwszy kontakt



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 02-02-2017 o 00:47
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Witold Englender "Małe conieco nie tylko o fotografii"
    By artq in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 15:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •