Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: BMW E24

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Ach, pięknie. Dałbym tylko jakieś nieprzesadzone dystanse na tył i będzie cudownie

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mroova81 Zobacz posta
    Ach, pięknie. Dałbym tylko jakieś nieprzesadzone dystanse na tył i będzie cudownie
    Dystanse 20mm beda wkladane z tego co wiem + autko dostanie nowe zawieszenie gwintowane (ale ma zostac wysoko czyli moze 1-2cm w dol pojdzie) no i jeszcze w tym roku wlasciciel chce wypolerowac i zabezpieczyc lakier ceramika tak wiec mam nadzieje ze z autem jeszcze nie raz sie spotkam Moze nastepnym razem juz z polarem...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4

    Domyślnie

    Obiekt zacny, ale dlaczego wszystkie zdjęcia są takie ciasne??? Obróbkowo do zaakceptowania, ale kadrowanie zdecydowanie do poprawki
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Obiekt zacny, ale dlaczego wszystkie zdjęcia są takie ciasne??? Obróbkowo do zaakceptowania, ale kadrowanie zdecydowanie do poprawki
    Dzieki za opinie, kadrowalem dosc ciasno ze wzgledu na nieciekawa okolice ale nic straconego bo napewno jeszcze spotkam sie z wlascicielem i E24 na kolejne zdjecia


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6

    Domyślnie

    8.
    9.
    10.
    11.
    Tym razem troche nocnych zdjec z miasta do oceny,czekam na konstruktywna krytyke


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #7

    Domyślnie

    Konwersja do szaro-białych nie wygląda zbyt atrakcyjnie. 8 kadrowo jest spoko jak dla mnie ale powalczyłbym tu z obróbką w kolorze. Z tego może być dobra fota. Jak chcesz to zarzuć rawa i powalczymy Inne no takie sobie, nie zatrzymują na dłużej. 10 za ciasno
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •