Close

Strona 3 z 74 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 733
  1. #21

    Domyślnie

    Absolutnie wystarczy mi płyta główna bez grafiki, ta w procesorze wystarczy na zawsze.
    Druga sprawa chciał bym aby sloty na RAM był 4 sztuki tak na wszelki wypadek, nie upieram się też na Gigabyte, może być ASUS, bo to chyba też dobra płyta. Tak na chybcika bym tą kupił, bo chyba ma wszystko co mi potrzebne. WAŻNE aby płyta nie była malutkich rozmiarów nie uATX tylko midiATX
    http://www.x-kom.pl/p/281330-plyta-g...ci-e-ddr4.html
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #22

    Domyślnie

    Brak DP w powyższej płycie dyskwalifikuje ją w moim mniemaniu. Jeśli komp ma być przyszłościowy (może znów na 10 lat?), warto wziąć coś z DP. Nigdy nie wiesz jaki monitor w przyszłości zakupisz...

  3. #23

    Domyślnie

    Jeżeli ma być DP w płycie, to raczej będzie to płyta za ponad 400PLN.
    d70s + N18-70 + N55-200

  4. #24

    Domyślnie

    Skoro grafika dedykowana zdecydowanie odpada to warto dołożyć stówkę czy dwie do odpowiedniej płyty.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Brak DP w powyższej płycie dyskwalifikuje ją w moim mniemaniu. Jeśli komp ma być przyszłościowy (może znów na 10 lat?), warto wziąć coś z DP. Nigdy nie wiesz jaki monitor w przyszłości zakupisz...
    Dżizas i co to ten DP ?
    Grafika w procesorze ma być tzn procesor graficzny w procesorze i7 zaimpletowany. Nigdy żadnej dodatkowej karty graficznej dokładać nie będę, nawet za 9 lat
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Dżizas i co to ten DP ?
    DisplayPort

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Dżizas i co to ten DP ?
    Grafika w procesorze ma być tzn procesor graficzny w procesorze i7 zaimpletowany. Nigdy żadnej dodatkowej karty graficznej dokładać nie będę, nawet za 9 lat
    No więc dlatego dobierz sobie płytę z gniazdem Display Port

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    No więc dlatego dobierz sobie płytę z gniazdem Display Port
    Możesz jak krowie na rowie wyłożyć PLISSSS , po co mi ten display port, co ja tam mogę chcieć kiedyś podłączyć ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #29

    Domyślnie

    Aaaaa to to, czyli obrazy 8K będę mógł przesyłać
    https://www.morele.net/wiadomosc/co-...czy-hdmi/1003/

    Panowie, a przypadku SO co to znaczy wersja OEM, zawsze kupowałem BOX a tu OEM i info, ze płyta DVD czyli co do ręki DVD bez koperty.
    W innych sklepach też tak opisane ?
    http://www.x-kom.pl/p/161596-system-...64bit-oem.html
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #30

    Domyślnie

    OEM i BOX to różne licencjonowanie. BOX wg licencji można przenieść na inny sprzęt, OEM nie.

    DP - to aktualny standard. Większość sensownych nowych monitorów ma głównie porty DP.
    d70s + N18-70 + N55-200

Strona 3 z 74 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Który?
    By jm in forum Komputery
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-02-2011, 23:21
  2. [ Krajobraz ] Który?
    By Robert D. in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13-01-2011, 21:38
  3. Który?
    By nismo in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-05-2008, 16:08
  4. ktory wybrac??
    By zinek2005 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 26-07-2007, 14:17
  5. który....??
    By tomhagen in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 03-09-2006, 21:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •