Szukam torby na D3300 z założonym obiektywem 18-105, lampę Andoer AD-980II (Triopo TR-982) oraz wszelkie jakieś mniejsze akcesoria, czyli dodatkowe baterie, karty, ładowarka, filtry.

Obecnie mam taką torbę:


I do tej pory mi starczała, jednak doszła jeszcze lampa i kolejny filtr i mam już problem, bo teraz nie mieści się lampa - muszę mieć założoną w jej pokrowcu na pasku torby aparatu, nie jest to wygodne rozwiązanie. Ładowarka też przestała mi się mieścić, bo na spód torby doszedł kolejny filtr (obecnie mam dwa). Swoją drogą i tak było to dla mnie niewygodne, bo ładowarkę trzymałem na samej górze na aparacie, więc żeby wyjąć aparat musiałem też wyjąć ładowarkę z torby (wszystko przez dołączany adapter EU do ładowarki, przez co ładowarka nie jest płaska).

Szukam torby na pasek, żeby nie była jakaś ogromna tylko dosyć zgrabna, żadnego teleobiektywu nie planuję, co najwyżej jakaś stałka, ale póki co, to nie brałbym tego pod uwagę. Fajnie jakby torba nie była za droga Z obecnej esperanzy, która kosztowała jedynie 25zł (!) jestem bardziej niż zadowolony w kwestii jej wykonania. Tak więc liczę na to, że nową torbę uda mi się kupić za powiedzmy 40-100zł.