Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Tatry w ogniu

  1. #1

    Domyślnie Tatry w ogniu

    Tym razem chcę Wam pokazać zachód słońca nad Tatrami. Zjawisko "płonących chmur" było ciekawym doświadczeniem. Zdjęcie zrobiłem z wieży na Magurkach. Zapraszam.


  2. #2

    Domyślnie

    Malarsko wyszło, lekko abstrakcyjnie, bardzo mi się podoba. Chętnie bym zobaczył wersje z różnym rozkładem proporcji między kolorami na fotografowanej scenie (gór, chmur i nieba).

  3. #3

    Domyślnie

    Ślimaku bardzo ładnie wyszło, zestawienie kolorystyczne bardzo udane. Zastanawiam się czy cięcie tej "wypalonej" części nieba nie przyniosłoby lepszego efektu, ale trochę by naruszyło granice przejścia chmur.
    Nikon i podróże ...


  4. #4

    Domyślnie

    Generalnie mi się podoba, może wersja bez tej bardzo jasnej góry wyglądała by lepiej

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dune Zobacz posta
    Malarsko wyszło, lekko abstrakcyjnie, bardzo mi się podoba. Chętnie bym zobaczył wersje z różnym rozkładem proporcji między kolorami na fotografowanej scenie (gór, chmur i nieba).
    Dziękuję Ci bardzo. Próbuję jednak dociec o co Ci dokładnie chodzi? Generalnie ja lubię jak śnieg jest biały, czasem delikatnie zimna dominanta z niebieską barwą też jest dla mnie akceptowalna. Inne kolory nie wchodzą w grę. Więc tak i tylko tak staram się ustawić balans bieli. Nie ustawiam innego WB dla danego obszaru obrazu. Czyli inny balans dla gór, inny dla chmur Nie wiem czy o to pytałeś?

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Ślimaku bardzo ładnie wyszło, zestawienie kolorystyczne bardzo udane. Zastanawiam się czy cięcie tej "wypalonej" części nieba nie przyniosłoby lepszego efektu, ale trochę by naruszyło granice przejścia chmur.
    Raczej nie jest wypalona ale na bank blisko tej granicy. Mam i takie ale wtedy jest mocne wrażenie, że coś grzebałem przy tych chmurach. Jeśli bardzo chcecie to mogę Wam pokazać szeroki kadr na całe Tatry oraz ciasny, bez bardzo jasnych obszarów.

  6. #6

    Domyślnie

    Jasne, wstawiaj, panorama mile widziana
    Nikon i podróże ...


  7. #7

    Domyślnie

    Ale taką większą prosimy...

  8. #8

    Domyślnie

    Chodziło mi o kadry z różnych ogniskowych, zwłaszcza może krótszych w stosunku do zaprezentowanego zdjęcia, przy których zmieni się ilość gór i nieba.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dune Zobacz posta
    Chodziło mi o kadry z różnych ogniskowych, zwłaszcza może krótszych w stosunku do zaprezentowanego zdjęcia, przy których zmieni się ilość gór i nieba.
    Proszę bardzo

    2.


    3.


    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Jasne, wstawiaj, panorama mile widziana
    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Ale taką większą prosimy...
    Niestety ja robię tylko zdjęcia. Za to mój kolega oraz bardzo częsty towarzysz wycieczek, Dominik robi panoramy. Nawet kamerką kręci ujęcia. Co prawda to Canoniarz ale może by coś pokazał?

  10. #10

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia, chciałbym zobaczyć taki spektakl chmur na żywo.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Tatry w ogniu
    By wolnyslimak in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-06-2013, 12:52
  2. [ Krajobraz ] Pogranicze w ogniu
    By jacekz40 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 21-05-2012, 12:46
  3. [ Krajobraz ] Pogranicze w ogniu
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 22-02-2011, 00:21
  4. [ Krajobraz ] Niebo w ogniu
    By jurekk2 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 28-08-2008, 19:08
  5. [ Reportaż ] Człowiek w ogniu.
    By Siegmound in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-07-2007, 14:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •